| Мавҷудият: | |
|---|---|
Оилаи TN сенсорҳои сатҳи сӯзишворӣ сигнали баромади аналогиро таъмин мекунад, ки ба ҳамгироии бефосила бо системаҳои мавҷудаи генератор барои мониторинги дақиқи сатҳи сӯзишворӣ мусоидат мекунад. Бо истифода аз механизми шинокунанда, он андозагирии доимӣ ва боэътимодро пешниҳод мекунад. Сенсор дорои филтр ва вентилятори ихтиёрии ҳаво барои таъмини якпорчагии система ва пешгирии басташавӣ мебошад. Ин ҳалли ҳамаҷониба самаранокӣ ва эътимоднокии системаҳои генераторро афзоиш дода, онро ҷузъи муҳими муҳити саноатӣ ва тиҷоратӣ месозад.
| модел # | ТН-265 |
| Дарозӣ | 265 мм аз поён то канори воҳиди сар, 110 мм ~ 1500 мм танзимшаванда аст |
| Материал | зонд аз пӯлоди зангногир ва шино NBR |
| Натиҷа | 0-190ohm ё 240-33ohm, фармоишӣ |
| Резолюция | 21мм дар ҳалли (пешфарз) |
| Андозаи шинокунанда | 35*32 НБР |
| Қубури сӯзишворӣ | φ8мм, 10мм, 12мм ихтиёрӣ аст, воҳиди филтр ихтиёрӣ аст |
| Қубури бозгашти сӯзишворӣ | φ8мм, 10мм, 12мм ихтиёрӣ аст, дарозӣ танзимшаванда аст |
| вентилятсияи ҳаво | φ6мм дар пешфарз |
| Дарозии кабел | дарозии пешфарз 460mm бе пайвасткунаки аст; дарозии танзимшаванда аст |
| Пайвасткунак | Он ихтиёрӣ аст, ки ба кабел пайваст карда шавад |
