| Доступност: | |
|---|---|
ТН фамилија сензора нивоа горива обезбеђује аналогни излазни сигнал, олакшавајући беспрекорну интеграцију са постојећим системима генератора за прецизно праћење нивоа горива. Користећи плутајући механизам, нуди континуирана и поуздана мерења. Сензор укључује филтер и опциони отвор за ваздух како би се осигурао интегритет система и спречило зачепљење. Ово свеобухватно решење побољшава ефикасност и поузданост система генератора, чинећи га виталном компонентом у индустријским и комерцијалним окружењима.
| модел # | ТН-265 |
| Дужина | 265 мм од дна до ивице главне јединице, 110 мм ~ 1500 мм је прилагодљиво |
| Материјал | сонда од нерђајућег челика и НБР пловак |
| Излаз | 0-190охм или 240-33охм, прилагодљив |
| Резолуција | 21 мм у резолуцији (подразумевано) |
| Флоат димензија | 35*32 НБР |
| Усисна цев за гориво | φ8мм, 10мм, 12мм је опционо, филтерска јединица је опциона |
| Повратна цев за гориво | φ8мм, 10мм, 12мм је опционо, дужина је прилагодљива |
| Отвор за ваздух | φ6мм подразумевано |
| Дужина кабла | подразумевана дужина је 460 мм без конектора; дужина је прилагодљива |
| Цоннецтор | Опционо је да се интегрише на кабл |
