| उपलब्धताय: १. | |
|---|---|
इंधन पातळेच्या संवेदकांचे टीएन कुटुंब एनालॉग उत्पादन संकेत दिता, जाका लागून इंधन पातळेचेर अचूक निरिक्षण करपाखातीर सद्याच्या जनरेटर प्रणालींकडेन विनाशिल एकीकरण करपाक मेळटा. फ्लोट यंत्रणेचो उपेग करून ती सतत आनी विस्वासांत घेवपासारकीं मापनां दिता. संवेदकांत फिल्टर आनी पर्यायी हवेचो वेंट आसता, जाका लागून प्रणालीची अखंडताय सुनिश्चीत जाता आनी बंद जावचें न्हय. हो व्यापक उपाय जनरेटर प्रणालींची कार्यक्षमताय आनी विस्वास वाडयता, जाका लागून उद्देगीक आनी वेवसायीक परिस्थितींत तो एक म्हत्वाचो घटक थारता.
| मॉडेल # | टीएन-265 हें नांव |
| लांबी | 265mm सकयल सावन हेड युनिटाच्या कांठा मेरेन, 110mm ~ 1500mm सानुकूल करपाक मेळटा |
| साहित्य | स्टेनलेस स्टीलाची सोद आनी एनबीआर फ्लोट |
| उत्पादन | 0-190ohm वा 240-33ohm, अनुकूलन करपाक मेळटा |
| थाराव | रिझोल्यूशनांत 21 मिमी (मुळावी) |
| फ्लोट आयाम | ३५*३२ एनबीआर |
| इंधन सोंसपाची नळी | φ8mm, 10mm, 12mm पर्यायी आसा, फिल्टर युनिट पर्यायी आसा |
| इंधन परत येवपाची नळी | φ8mm, 10mm, 12mm पर्यायी आसा, लांबाय सानुकूल करपाक मेळटा |
| हवेचो वेंट | φ6mm डिफॉल्टांत आसा |
| केबल लांबाय | मुलभूत लांबाय जोडणी नासतना 460mm आसा; लांबाय सानुकूल करपाक मेळटा |
| जोडणी करपी | केबलाचेर एकत्रीत करप पर्यायी आसा |
