| Disponibilitate: | |
|---|---|
Familia TN de senzori de nivel al combustibilului oferă un semnal analogic de ieșire, facilitând integrarea perfectă cu sistemele generatoare existente pentru monitorizarea precisă a nivelului de combustibil. Folosind un mecanism de plutire, oferă măsurători continue și fiabile. Senzorul include un filtru și o ventilație opțională pentru a asigura integritatea sistemului și a preveni înfundarea. Această soluție cuprinzătoare îmbunătățește eficiența și fiabilitatea sistemelor generatoare, făcându-l o componentă vitală în mediile industriale și comerciale.
| model # | TN-265 |
| Lungime | 265 mm de la partea de jos până la marginea unității principale, 110 mm ~ 1500 mm este personalizabilă |
| Material | Sondă din oțel inoxidabil și flotor NBR |
| Ieșire | 0-190ohm sau 240-33ohm, personalizabil |
| Rezoluţie | 21 mm în rezoluție (implicit) |
| Dimensiunea plutitoare | 35*32 NBR |
| Conducta de aspirare a combustibilului | φ8mm, 10mm, 12mm este opțional, unitatea de filtru este opțională |
| Conducta de retur combustibil | φ8mm, 10mm, 12mm este opțional, lungimea este personalizabilă |
| Aerisire | φ6mm implicit |
| Lungimea cablului | lungimea implicită este de 460 mm fără conector; lungimea este personalizabila |
| Conector | Este optional sa fie integrat pe cablu |
