| Magun-od: | |
|---|---|
Ti pamilia ti TN dagiti sensor ti lebel ti gasolina ket mangipaay ti analog a signal ti panagruar, a mangpasayaat ti awan ti panagdadait a panagtipon kadagiti agdama a sistema ti generator para iti eksakto a panagbantay ti lebel ti gasolina. Babaen ti panangusar iti mekanismo a float, mangitukon dayta kadagiti agtultuloy ken mapagtalkan a rukod. Karaman iti sensor ti filter ken opsional nga air vent tapno masigurado ti integridad ti sistema ken malapdan ti pannakabartek. Daytoy a komprehensibo a solusion pasayaatenna ti kinaepisiente ken kinamapagtalkan dagiti sistema ti generator, a mamagbalin iti dayta a napateg a paset kadagiti industrial ken komersial a kasasaad.
| modelo # | TN-265 nga |
| Kaatiddog | 265mm manipud baba agingga iti igid ti ulo a yunit, 110mm ~ 1500mm ti customizable |
| Material | stainless steel nga probe ken NBR float |
| Output nga | 0-190ohm wenno 240-33ohm, maibagay |
| Resolusion | 21mm ti resolusion (default) . |
| Float nga dimension | 35*32 nga NBR |
| Tubo ti panagsusop ti gasolina | φ8mm, 10mm, 12mm ket opsional, ti yunit ti pagsala ket opsional |
| Tubo nga agsubli ti gasolina | φ8mm, 10mm, 12mm ti opsional, ti kaatiddog ket maibagay |
| Pagruaran ti angin | φ6mm iti default |
| Kaatiddog ti kable | default ti kaatiddog ket 460mm nga awan ti konektor; ti kaatiddog ket ma-customize |
| Konektor ti | Opsional ti pannakaikapet iti kable |
