| Мөмкинлек: | |
|---|---|
Ягулык дәрәҗәсе сенсорларының ТН гаиләсе аналог чыгу сигналын бирә, ягулык дәрәҗәсен төгәл мониторинглау өчен булган генератор системалары белән интеграцияләнүне җиңеләйтә. Йөзү механизмын кулланып, ул өзлексез һәм ышанычлы үлчәүләр тәкъдим итә. Сенсор системаның бөтенлеген тәэмин итү һәм тыгылу өчен фильтр һәм өстәмә һава вентын үз эченә ала. Бу комплекслы чишелеш генератор системаларның эффективлыгын һәм ышанычлылыгын арттыра, аны сәнәгать һәм коммерция шартларында мөһим компонент итә.
| модель # | ТН-265 |
| Озынлык | 265 мм астыннан баш агрегат читенә кадәр, 110 мм ~ 1500 мм көйләнә |
| Материал | дат басмаган корыч зонд һәм NBR йөзә |
| Чыгыш | 0-190ohm яки 240-33ohm, көйләнә торган |
| Резолюция | 21 мм резолюциядә (килешү буенча) |
| Йөзү үлчәме | 35 * 32 НБР |
| Ягулык сорау торбасы | φ8 мм, 10 мм, 12 мм өстәмә, фильтр берәмлеге өстәмә |
| Ягулык кайтару торбасы | φ8 мм, 10 мм, 12 мм өстәмә, озынлыгы көйләнә |
| Airава торышы | Килешү буенча mm6 мм |
| Кабель озынлыгы | килешү озынлыгы - 460 мм тоташтыргычсыз; озынлык көйләнә |
| Тоташтыручы | Кабельгә интеграцияләнү факультатив |
