| شتون: | |
|---|---|
د تیلو د کچې سینسرونو TN کورنۍ د انلاګ محصول سیګنال چمتو کوي ، د تیلو دقیقې څارنې لپاره د موجوده جنراتور سیسټمونو سره بې سیمه ادغام اسانه کوي. د فلوټ میکانیزم په کارولو سره ، دا دوامداره او د باور وړ اندازه کولو وړاندیز کوي. سینسر کې یو فلټر او اختیاري هوایی وینټ شامل دي ترڅو د سیسټم بشپړتیا یقیني کړي او د بندیدو مخه ونیسي. دا هراړخیز حل د جنراتور سیسټمونو موثریت او اعتبار لوړوي، دا په صنعتي او سوداګریزو ترتیباتو کې حیاتي برخه جوړوي.
| ماډل # | TN-265 |
| اوږدوالی | 265mm له ښکته څخه د سر واحد څنډې ته، 110mm ~ 1500mm د دودیز وړ دی |
| مواد | د سټینلیس سټیل تحقیقات او د NBR فلوټ |
| محصول | 0-190ohm یا 240-33ohm، د اصلاح وړ |
| قرارداد | په ریزولوشن کې 21mm (ډیفالټ) |
| د فلوټ ابعاد | 35*32 NBR |
| د تیلو سکشن پایپ | φ8mm، 10mm، 12mm اختیاري دی، د فلټر واحد اختیاري دی |
| د تیلو بیرته ستنیدو پایپ | φ8mm، 10mm، 12mm اختیاري دی، اوږدوالی د دودیز وړ دی |
| د هوا لاره | په ډیفالټ کې φ6mm |
| د کیبل اوږدوالی | ډیفالټ اوږدوالی 460mm دی پرته له نښلونکي؛ اوږدوالی د تنظیم وړ دی |
| نښلونکی | دا اختیاري ده چې په کیبل کې مدغم شي |
