| Go hwetšagala: . | |
|---|---|
The TN lelapa la mafura boemo disensara fana ka analoge dipholo tsa pontšo, nolofatsa seamless kopanyo le dithulaganyo jenereithara teng bakeng sa tobileng mafura boemo ba leihlo. Ka go diriša mokgwa wa go phaphamala, e nea dikelo tše di tšwelago pele le tše di ka botwago. Senthara e akaretša filtara le lefelo la go ntšha moya la boikgethelo go netefatša botshepegi bja tshepedišo le go thibela go thibana. Tharollo ye e feletšego e godiša bokgoni le go botega ga ditshepedišo tša jenereithara, e dira gore e be karolo ya bohlokwa maemong a intasteri le a kgwebo.
| mmotlolo # | TN-265 |
| Botelele | 265mm ho tloha tlase ho bohale ba hlooho unit trust, 110mm ~ 1500mm ke customizable |
| Didirišwa | tšhipi e sa tswakwego probe le NBR phaphamala |
| Ditšweletšwa | 0-190ohm goba 240-33ohm, e ka fetošwago |
| Tharollo | 21mm ka qeto (ya kamehla) . |
| Float tekanyo | 35 * 32 NBR ya go swana le yona |
| Mafura monya phaephe | φ8mm, 10mm, 12mm ke boikhethelo, filtara unit trust ke boikhethelo |
| Mafura khutlela phaephe | φ8mm, 10mm, 12mm ke boikhethelo, bolelele ke customizable |
| Moea vent | φ6mm ka default |
| Bolelele ba thapo | default bolelele ke 460mm ntle le sehokedi; bolelele ke customizable |
| Sehokedi | Ke boikgethelo go kopanywa ka thapo |
