| Disponibilità: | |
|---|---|
A famiglia TN di sensori di livellu di carburante furnisce un signalu di output analogicu, facilitendu una integrazione perfetta cù i sistemi di generatori esistenti per un monitoraghju precisu di u livellu di carburante. Utilizendu un mecanismu di float, offre misure cuntinue è affidabili. U sensoru include un filtru è un ventu d'aria opzionale per assicurà l'integrità di u sistema è prevene l'otturazione. Questa suluzione cumpleta aumenta l'efficienza è l'affidabilità di i sistemi di generatori, facendu un cumpunente vitale in ambienti industriali è cummerciale.
| mudellu # | TN-265 |
| Lunghezza | 265 mm da u fondu à u bordu di l'unità principale, 110 mm ~ 1500 mm hè persunalizabile |
| Materiale | sonda in acciaio inox è float NBR |
| Output | 0-190ohm o 240-33ohm, persunalizabile |
| Risoluzione | 21 mm in risoluzione (predefinitu) |
| Dimensione di u float | 35*32 NBR |
| Tubu di aspirazione di carburante | φ8mm, 10mm, 12mm hè opzionale, l'unità di filtru hè opzionale |
| Pipa di ritornu di carburante | φ8mm, 10mm, 12mm hè opzionale, a lunghezza hè persunalizabile |
| Ventu d'aria | φ6 mm par défaut |
| Lunghezza di u cable | lunghezza predeterminata hè 460mm senza connector; a lunghezza hè persunalizabile |
| Connettore | Hè opzionale per esse integratu nantu à u cable |
