| Disponibilità: | |
|---|---|
U sensoru di livellu di carburante multipipe TN-200 hè un dispositivu versatile pensatu per l'usu in generatori, chì furnisce un monitoraghju precisu di u livellu di carburante. Stu sensoru hè dotatu di capacità integrate di raccolta di carburante è di ritornu di carburante, assicurendu una circulazione efficiente di carburante è prevenendu prublemi potenziali cum'è a fame di carburante o overflow.
U sensoru di livellu di u tank di carburante in acciaio inox 304 hè un cumpunente essenziale per ottimisà a gestione di carburante in i veiculi commerciali è i generatori. Fornisce un monitoraghju affidabile, precisu è costu-efficace di u livellu di carburante, aiutendu à rinfurzà l'efficienza operativa è riduce i tempi di inattività.
| mudellu # | TN-200 |
| Lunghezza | 200 mm da u fondu à u bordu di l'unità principale, 110 mm ~ 1500 mm hè persunalizabile |
| Materiale | sonda in acciaio inox è float NBR |
| Output | 0-190ohm o 240-33ohm, persunalizabile |
| Risoluzione | 21 mm in risoluzione (predefinitu) |
| Dimensione di u float | 35*32 NBR |
| Tubu di aspirazione di carburante | φ8mm, 10mm, 12mm hè opzionale, l'unità di filtru hè opzionale |
| Pipa di ritornu di carburante | φ8mm, 10mm, 12mm hè opzionale, a lunghezza hè persunalizabile |
| Ventu d'aria | φ6 mm par défaut |
| Lunghezza di u cable | lunghezza predeterminata hè 460mm senza connector; a lunghezza hè persunalizabile |
Veiculi cummirciali:
In i veiculi cummirciali, u sensoru di livellu di u tank di carburante in acciaio inox 304 cù output resistivo furnisce un monitoraghju precisu è affidabile di u livellu di carburante. Questu hè cruciale per a gestione di a flotta, postu chì aiuta à seguità u cunsumu di carburante è à pianificà e ricaricamenti in modu efficiente. A custruzzione robusta di
Generatori:
Per i gruppi di generatori, stu sensoru assicura un funziunamentu cuntinuu monitorendu accuratamente i livelli di carburante. Impedisce arresti inespettati per via di carburante bassu, chì hè particularmente impurtante in i sistemi di energia di salvezza critica. L'output resistivo permette una integrazione faciule cù i sistemi di monitoraghju esistenti, furnisce dati in tempu reale chì aiutanu à mantene i livelli ottimali di carburante è riducendu i tempi di inattività.