| उपलब्धता : १. | |
|---|---|
टीएन-200 मल्टी-पाइप ईंधन स्तर संवेदक एकटा बहुमुखी उपकरण छै जे जनरेटर मे उपयोग कें लेल डिजाइन कैल गेल छै, जे सटीक ईंधन स्तर कें निगरानी प्रदान करयत छै. इ सेंसर एकीकृत ईंधन उठावय आ ईंधन वापसी क्षमता सं लैस छै, जे कुशल ईंधन परिसंचरण सुनिश्चित करय छै आ ईंधन कें भूखमरी या ओवरफ्लो जैना संभावित मुद्दाक कें रोकय छै
स्टेनलेस स्टील 304 ईंधन टैंक स्तर संवेदक वाणिज्यिक वाहन आ जनरेटर सेट मे ईंधन प्रबंधन कें अनुकूलन कें लेल एकटा आवश्यक घटक छै. इ विश्वसनीय, सटीक आ लागत प्रभावी ईंधन स्तर कें निगरानी प्रदान करयत छै, जे परिचालन दक्षता बढ़ावा आ डाउनटाइम कें कम करय मे मदद करयत छै.
| आदर्श # | टीएन-200 के |
| लंबाई | 200mm नीचे से सिर इकाई के किनारे तक, 110mm ~ 1500mm अनुकूलन योग्य है | |
| सामग्री | स्टेनलेस स्टील जांच आ एनबीआर फ्लोट |
| आउटपुट | 0-190ohm या 240-33ohm, अनुकूलन योग्य |
| प्रस्ताव | रिजोल्यूशन मे 21 मिमी (डिफ़ॉल्ट) |
| फ्लोट आयाम | 35*32 एनबीआर |
| ईंधन चूषण पाइप | φ8mm, 10mm, 12mm वैकल्पिक अछि, फिल्टर इकाई वैकल्पिक अछि |
| ईंधन वापसी पाइप | φ8mm, 10mm, 12mm वैकल्पिक अछि, लंबाई अनुकूलन योग्य अछि |
| हवा के वेंट | डिफ़ॉल्ट में φ6mm |
| केबल लंबाई | डिफ़ॉल्ट लंबाई बिना कनेक्टर के 460mm अछि; लंबाई अनुकूलन योग्य अछि |
वाणिज्यिक वाहन : १.
वाणिज्यिक वाहनऽ म॑ प्रतिरोधी आउटपुट वाला स्टेनलेस स्टील ३०४ ईंधन टैंक स्तर सेंसर सटीक आरू विश्वसनीय ईंधन स्तर के निगरानी प्रदान करै छै । बेड़ा प्रबंधन कें लेल इ बहुत महत्वपूर्ण छै, कियाकि इ ईंधन कें खपत कें ट्रैकिंग आ रिफिल कें योजना बनावा मे कुशलता सं मदद करएयत छै. सेंसर केरऽ मजबूत निर्माण सड़क केरऽ कठोर परिस्थिति म॑ स्थायित्व सुनिश्चित करै छै, जेकरा स॑ नुकसान के खतरा कम होय जाय छै आरू एकरऽ जीवन काल बढ़ी जाय छै ।
जनरेटर सेट: 1।
जनरेटर सेट कें लेल इ सेंसर ईंधन कें स्तर कें सही निगरानी करयत लगातार संचालन सुनिश्चित करयत छै. इ कम ईंधन कें कारण अप्रत्याशित बंद होय कें रोकय छै, जे महत्वपूर्ण बैकअप पावर सिस्टम मे विशेष रूप सं महत्वपूर्ण छै. प्रतिरोधक आउटपुट मौजूदा निगरानी प्रणालीक कें साथ आसान एकीकरण कें अनुमति देयत छै, जे वास्तविक समय कें आंकड़ा उपलब्ध करायत छै जे इष्टतम ईंधन स्तर कें बनाए रखनाय आ डाउनटाइम कें कम करय मे मदद करयत छै.