| उपलब्धता के बा: | |
|---|---|
टीएन-200 मल्टी-पाइप फ्यूल लेवल सेंसर एगो बहुमुखी उपकरण हवे जे जनरेटर सभ में इस्तेमाल खातिर बनावल गइल बा, जवन ईंधन लेवल के सटीक निगरानी उपलब्ध करावे ला। ई सेंसर इंटीग्रेटेड फ्यूल पिकअप आ फ्यूल रिटर्न क्षमता से लैस बा, जवना से ईंधन के कुशल परिसंचरण सुनिश्चित कइल जा सकेला आ ईंधन के भूखमरी भा ओवरफ्लो जइसन संभावित मुद्दा के रोकल जा सकेला
स्टेनलेस स्टील के 304 ईंधन टैंक लेवल सेंसर व्यावसायिक वाहन अवुरी जनरेटर सेट में ईंधन प्रबंधन के अनुकूल बनावे खाती एगो जरूरी घटक बा। ई बिस्वास जोग, सटीक आ लागत प्रभावी ईंधन स्तर के निगरानी देला, जे परिचालन दक्षता बढ़ावे आ डाउनटाइम के कम करे में मदद करे ला।
| नमूना # | टीएन-200 के बा |
| लंबाई | नीचे से सिर इकाई के किनारे तक 200mm, 110mm ~ 1500mm अनुकूलन योग्य बा |
| सामान | स्टेनलेस स्टील के जांच अवुरी एनबीआर फ्लोट |
| आउटपुट के बा | 0-190ohm या 240-33ohm, अनुकूलन योग्य बा |
| समाधान | रिजोल्यूशन (डिफ़ॉल्ट) में 21 मिमी बा। |
| फ्लोट के आयाम बा | 35*32 एनबीआर के बा |
| ईंधन सक्शन पाइप के बा | φ8mm, 10mm, 12mm वैकल्पिक बा, फिल्टर यूनिट वैकल्पिक बा |
| ईंधन वापसी पाइप के बा | φ8mm, 10mm, 12mm वैकल्पिक बा, लंबाई अनुकूलन योग्य बा |
| हवा के वेंट होला | डिफ़ॉल्ट में φ6mm बा |
| केबल के लंबाई के बा | डिफ़ॉल्ट लंबाई बिना कनेक्टर के 460mm बा; लंबाई अनुकूलन योग्य बा |
व्यावसायिक वाहन के बारे में बतावल गइल बा:
व्यावसायिक वाहन में, प्रतिरोधी आउटपुट के संगे स्टेनलेस स्टील के 304 ईंधन टैंक स्तर सेंसर सही अवुरी विश्वसनीय ईंधन स्तर के निगरानी प्रदान करेला। बेड़ा प्रबंधन खातिर ई बहुत महत्व के बा, काहें से कि ई ईंधन के खपत के ट्रैक करे आ रिफिल के योजना बनावे में कुशलता से मदद करे ला। सेंसर के मजबूत निर्माण सड़क के कठोर स्थिति में स्थायित्व सुनिश्चित करेला, जवना से नुकसान के खतरा कम हो जाला अवुरी एकर जीवन काल बढ़ जाला।
जनरेटर के सेट बा:
जनरेटर सेट खातिर इ सेंसर ईंधन के स्तर के सही निगरानी क के लगातार संचालन सुनिश्चित करेला। ई कम ईंधन के कारण अप्रत्याशित रूप से बंद होखे से रोके ला, ई खासतौर पर महत्वपूर्ण बैकअप पावर सिस्टम सभ में महत्वपूर्ण होला। प्रतिरोधक आउटपुट मौजूदा मॉनिटरिंग सिस्टम सभ के साथ आसान एकीकरण के अनुमति देला, रियल-टाइम डेटा उपलब्ध करावे ला जे इष्टतम ईंधन स्तर के बनाए रखे आ डाउनटाइम के कम करे में मदद करे ला।