| Ukutholakala: | |
|---|---|
Inzwa yezinga likaphethiloli enamapayipi amaningi i-TN-200 iyisisetshenziswa esisebenza ngezindlela eziningi esidizayinelwe ukusetshenziswa kumajeneretha, esihlinzeka ngokuqapha okunembayo kwezinga likaphethiloli. Le nzwa ifakwe amandla ahlanganisiwe wokuthatha uphethiloli namandla okubuyisela uphethiloli, iqinisekisa ukuhamba kahle kukaphethiloli nokuvikela izinkinga ezingaba khona njengokulamba kukaphethiloli noma ukuchichima.
Inzwa yezinga lethangi lensimbi engagqwali engu-304 iyingxenye ebalulekile yokuphatha kahle uphethiloli ezimotweni zezentengiselwano namasethi ejeneretha. Ihlinzeka ngokuqapha kwezinga likaphethiloli okuthembekile, okunembile, nokungabizi, okusiza ukuthuthukisa ukusebenza kahle nokunciphisa isikhathi sokuphumula.
| imodeli # | I-TN-200 |
| Ubude | I-200mm ukusuka phansi kuya onqenqemeni lweyunithi yekhanda, i-110mm ~ 1500mm ingenziwa ngokwezifiso |
| Okubalulekile | i-stainless steel probe kanye ne-NBR float |
| Okukhiphayo | 0-190ohm noma 240-33ohm, ngokwezifiso |
| Isixazululo | 21mm ngokulungiswa (okuzenzakalelayo) |
| Ubukhulu bokuntanta | 35*32 NBR |
| Ipayipi lokumunca amafutha | φ8mm, 10mm, 12mm uyazikhethela, iyunithi yesihlungi uyazikhethela |
| Ipayipi lokubuyisela amafutha | φ8mm, 10mm, 12mm uyazikhethela, ubude bungahlelwa ngendlela oyifisayo |
| Isikhala somoya | φ6mm ngokuzenzakalelayo |
| Ubude bekhebula | ubude obuzenzakalelayo bungama-460mm ngaphandle kwesixhumi; ubude bungenziwa ngendlela oyifisayo |
Izimoto Zezentengiselwano:
Ezimotweni zezentengiselwano, inzwa yezinga lethangi lensimbi engagqwali engu-304 enomphumela ophikisayo inikeza ukuqapha kwezinga likaphethiloli okunembile nokuthembekile. Lokhu kubalulekile ekulawuleni izimoto, njengoba kusiza ekulandeleleni ukusetshenziswa kukaphethiloli nokuhlela ukugcwalisa kabusha ngendlela efanele. Ukwakhiwa okuqinile kwenzwa kuqinisekisa ukuqina ezimeni zomgwaqo ezinzima, kunciphisa ubungozi bokulimala nokwelula impilo yayo.
Amasethi e-generator:
Kumasethi ejeneretha, le nzwa iqinisekisa ukusebenza okuqhubekayo ngokuqapha ngokunembile amazinga kaphethiloli. Ivimbela ukuvala shaqa okungalindelekile ngenxa kaphethiloli ophansi, okubaluleke kakhulu kumasistimu wamandla ayisipele abalulekile. Okukhiphayo okuphikisayo kuvumela ukuhlanganiswa okulula namasistimu okuqapha akhona, ukuhlinzeka ngedatha yesikhathi sangempela esiza ekugcineni amazinga afanele kaphethiloli nokunciphisa isikhathi sokuphumula.