| Ojeguereko haguã: | |
|---|---|
Sensor nivel de combustible multitubo TN-200 ha'e peteî dispositivo versátil ojejapóva ojeporu haguã generador-kuérape, ome'êva monitoreo preciso nivel de combustible. Ko sensor oreko capacidad integrada recogida combustible ha retorno combustible, oaseguráva circulación eficiente combustible ha ohapejokóva umi tema potencial ha'eháicha ñembyahýi combustible térã desbordamiento
Ko sensor nivel depósito de combustible 304 acero inoxidable ha'e peteî componente esencial ooptimiza haguã gestión combustible umi mba'yrumýi comercial ha conjunto generador-pe. Ome'ë monitoreo nivel de combustible ojeguerovia, hendaitépe ha hepyetereíva, oipytyvõva omomba'eguasúvo eficiencia operativa ha omboguejývo tiempo de inactividad.
| techapyrãramo # | TN-200 rehegua |
| Pukukue | 200mm iguy guive pe borde peve unidad iñakã, 110mm ~ 1500mm ha'e personalizable |
| Iñapỹiva | sonda de acero inoxidable ha flotador NBR |
| Salida rehegua | 0-190ohm térã 240-33ohm, ojejapokuaa |
| Apoukapy | 21mm resolución-pe (por defecto) . |
| Dimensión flotador rehegua | 35*32 NBR rehegua |
| Tubo de succión de combustible rehegua | φ8mm, 10mm, 12mm ha'e opcional, unidad filtro ha'e opcional |
| Tubo de retorno combustible rehegua | φ8mm, 10mm, 12mm ha'e opcional, ipukukue ha'e personalizable |
| Aire ventilación rehegua | φ6mm por defecto-pe |
| Cable pukukue | Ipukukue por defecto ha’e 460mm conector’ỹre; ipukukue ha’e personalizable . |
Mba’yrumýi Ñemuha rehegua: .
Umi mba'yrumýi comercial-pe, sensor nivel depósito de combustible 304 acero inoxidable orekóva salida resistiva ome'ëva monitoreo nivel de combustible exacto ha confiable. Péva tuicha mba'e gestión flota-pe guarã, péva oipytyvõgui seguimiento consumo de combustible ha planificación recarga eficientemente. Ko sensor construcción robusto oasegura durabilidad condición vial hasývape, omboguejýva riesgo de daño ha ombopukúva vida útil.
Umi Conjunto Generador rehegua: .
Umi conjunto generador-pe guarã, ko sensor oasegura funcionamiento continuo ojesarekóva hekoitépe nivel de combustible. Ojoko umi apagado oñeha'ãrõ'ÿva oîgui combustible mbovy, péva particularmente importante umi sistema de potencia de respaldo crítico-pe. Ko salida resistiva opermiti integración ndahasýiva umi sistema de monitoreo oîva ndive, ome'êva dato tiempo real oipytyvõva omantene haguã nivel óptimo combustible ha omboguejývo tiempo de inactividad.