| Ri fhaotainn: | |
|---|---|
Tha sensor ìre connaidh ioma-phìob TN-200 na inneal sùbailte a chaidh a dhealbhadh airson a chleachdadh ann an gineadairean, a’ toirt seachad sgrùdadh mionaideach air ìre connaidh. Tha an sensor seo uidheamaichte le comasan togail connaidh agus tilleadh connaidh, a’ dèanamh cinnteach à cuairteachadh connaidh èifeachdach agus a’ cur casg air cùisean a dh’ fhaodadh a bhith ann leithid acras connaidh no cus sruthadh.
Tha an sensor ìre tanca connaidh stàilinn 304 na phàirt riatanach airson riaghladh connaidh a mheudachadh ann an carbadan malairteach agus seataichean gineadair. Bidh e a’ toirt seachad sgrùdadh ìre connaidh earbsach, ceart agus cosg-èifeachdach, a’ cuideachadh le bhith ag àrdachadh èifeachdas obrachaidh agus a’ lughdachadh ùine downt.
| modail # | TN-200 |
| Fad | 200mm bhon bhonn gu oir an aonad ceann, tha 110mm ~ 1500mm gnàthaichte |
| Stuth | probe stàilinn gun staoin agus fleòdradh NBR |
| Toradh | 0-190ohm no 240-33ohm, gnàthaichte |
| Fuasgladh | 21mm ann an rùn (àbhaisteach) |
| Meud fleòdraidh | 35*32 NBR |
| Pìoba suidse connaidh | Tha φ8mm, 10mm, 12mm roghainneil, tha aonad sìoltachain roghainneil |
| Pìob tilleadh connaidh | Tha φ8mm, 10mm, 12mm roghainneil, faodar an fhaid a ghnàthachadh |
| Fiodh adhair | φ6mm gu bunaiteach |
| Fad càball | tha fad bunaiteach 460mm às aonais ceanglaiche; tha fad gnàthaichte |
Carbadan Malairteach:
Ann an carbadan malairteach, tha an sensor ìre tanca connaidh stàilinn 304 le toradh resistive a ’toirt seachad sgrùdadh ìre connaidh ceart agus earbsach. Tha seo deatamach airson riaghladh cabhlach, leis gu bheil e a’ cuideachadh le bhith a’ cumail sùil air caitheamh connaidh agus dealbhadh ath-lìonadh gu h-èifeachdach. Tha togail làidir an sensor a’ dèanamh cinnteach à seasmhachd ann an suidheachaidhean rathaid cruaidh, a’ lughdachadh cunnart milleadh agus a’ leudachadh a bheatha.
Seataichean gineadair:
Airson seataichean gineadair, bidh an sensor seo a ’dèanamh cinnteach à obrachadh leantainneach le bhith a’ cumail sùil cheart air ìrean connaidh. Bidh e a’ cur casg air dùnadh ris nach robh dùil mar thoradh air connadh ìosal, a tha gu sònraichte cudromach ann an siostaman cumhachd cùl-taic èiginneach. Tha an toradh resistive a’ ceadachadh amalachadh furasta leis na siostaman sgrùdaidh a th ’ann mar-thà, a’ toirt seachad dàta fìor-ùine a chuidicheas le bhith a ’cumail suas ìrean connaidh as fheàrr agus a’ lughdachadh ùine downt.