| Go hwetšagala: . | |
|---|---|
TN-200 multi-pipe mafura boemo kutlo ke sesebediswa feto-fetogago etselitsoeng ho sebelisoa ka dijenereithara, ho fana ka tobileng mafura boemo ba leihlo. Senthara ye e hlometšwe ka bokgoni bjo bo kopantšwego bja go topa makhura le go bušetša makhura morago, go netefatša go phatlalatšwa ga makhura ka bokgoni le go thibela ditaba tšeo di ka bago gona tša go swana le tlala ya makhura goba go tlala
The tšepe e sa tsoaneng 304 mafura tanka boemo kutlo ke karolo ea bohlokoa bakeng sa optimizing mafura taolo ka likoloi kgwebo le disete jenereithara. E fana ka tlhokomelo ya maemo a mafura ye e ka botwago, ye e nepagetšego, le ye e sa bitšego kudu, e thuša go godiša bokgoni bja tshepedišo le go fokotša nako ya go se šome.
| mmotlolo # | TN-200 ya go swana le yona |
| Botelele | 200mm ho tloha tlase ho bohale ba hlooho unit trust, 110mm ~ 1500mm ke customizable |
| Didirišwa | tšhipi e sa tswakwego probe le NBR phaphamala |
| Ditšweletšwa | 0-190ohm goba 240-33ohm, e ka fetošwago |
| Tharollo | 21mm ka qeto (ya kamehla) . |
| Float tekanyo | 35 * 32 NBR ya go swana le yona |
| Mafura monya phaephe | φ8mm, 10mm, 12mm ke boikhethelo, filtara unit trust ke boikhethelo |
| Mafura khutlela phaephe | φ8mm, 10mm, 12mm ke boikhethelo, bolelele ke customizable |
| Moea vent | φ6mm ka default |
| Bolelele ba thapo | default bolelele ke 460mm ntle le sehokedi; bolelele ke customizable |
Dikoloi tša Kgwebo: .
Ka dikoloi kgwebo, tšepe e sa tšoaneng 304 mafura tanka boemo kutlo le dipholo tsa ho hanyetsa fana ka nepahetseng le ka tšeptjoang mafura boemo ba leihlo. Se se bohlokwa kudu go taolo ya dikoloi, ka ge se thuša go latišiša tšhomišo ya makhura le go rulaganya go tlatša gape ka bokgoni. Kago ye e tiilego ya sensara e netefatša go swarelela maemong a thata a tsela, e fokotša kotsi ya tshenyo le go oketša bophelo bja yona.
Disete tša Jenereithara: .
Bakeng sa disete jenereithara, kutlo ena e netefatsa tshebetso e tsoelang pele ka ho hlokomela ka nepo maemo a mafura. E thibela go tima mo go sa letelwago ka lebaka la makhura a fase, e lego seo se lego bohlokwa kudu ka ditshepedišong tše bohlokwa tša mohlagase wa go boloka. Ditšweletšwa tša go ganetša di dumelela kopanyo ye bonolo le ditshepedišo tša go hlokomela tše di lego gona, go fana ka datha ya nako ya nnete yeo e thušago go hlokomela maemo a makhura a mabotse le go fokotša nako ya go se šome.