| Di tin dɛn we yu kin gɛt: | |
|---|---|
TN-200 multi-pipe fuel level sensor na wan versatile divays we dɛn mek fɔ yuz insay jenɛra, we de gi prɛsis fiul lɛvɛl monitarin. Dis sɛnsa gɛt intagreted fiul pik-ap ɛn fiul ritɔn kapabiliti, we de mek shɔ se fiul sakulayshɔn fayn ɛn fɔ mek dɛn nɔ gɛt prɔblɛm dɛn lɛk fiul angri ɔ ɔvaflɔ
Di stenlɛs stiɛl 304 fiul tank lɛvɛl sɛns na impɔtant kɔmpɔnɛnt fɔ ɔptimayz fiul manejmɛnt insay kɔmɛshɔnal motoka ɛn jenɛra sɛt. I de gi fiul lɛvɛl monitarin we pɔsin kin abop pan, we kɔrɛkt, ɛn we nɔ de tek bɔku mɔni, we de ɛp fɔ mek di opareshɔn wok fayn ɛn fɔ ridyus di tɛm we dɛn de wok.
| ɛgzampul # | TN-200 we de na di wɔl |
| Lɔng | 200mm frɔm di bɔt to di edj fɔ ed yunit, 110mm ~ 1500mm na kɔstɔmayz |
| Tin dɛn | stenlɛs stiɛl prob ɛn NBR flot |
| Di tin we dɛn kin du | 0-190ohm ɔ 240-33ohm, we yu kin kɔstɔmayz |
| Sɔlv | 21mm in rεsכlushכn (difכlt) |
| Flot dimɛnshɔn | 35*32 NBR we de na di wɔl |
| Fiul sɔkshɔn paip | φ8mm, 10mm, 12mm na opshonal, filta yunit na opshonal |
| Fiul ritɔn paip | φ8mm, 10mm, 12mm na opshɔnal, lɔng na kɔstɔmayz |
| Air vent we de mek di briz kɔmɔt | φ6mm in difɔlt . |
| Kebul lɔng . | Difɔlt lɔng na 460mm we nɔ gɛt kɔnɛkta; Di lɔng we dɛn kin kɔstɔmayz . |
Trak dɛn we dɛn kin yuz fɔ du biznɛs:
Insay kɔmɛshɔnal motoka dɛn, di stenlɛs stiɛl 304 fiul tank lɛvɛl sɛns wit rɛsistiv ɔtput de gi kɔrɛkt ɛn rili fiul lɛvɛl monitarin. Dis impɔtant fɔ di flet manejmɛnt, bikɔs i de ɛp fɔ trak di fiul kɔnsɔmshɔn ɛn plan fɔ rifil fayn fayn wan. Di strɔng kɔnstrɔkshɔn we di sɛns gɛt de mek shɔ se i de te we di rod tranga, i de ridyus di risk fɔ damej ɛn i de mek i liv lɔng.
Jɛnɛratɔ Sɛt dɛn:
Fɔ jenɛra sɛt, dis sɛns de mek shɔ se i kɔntinyu fɔ wok bay we i de wach di fiul lɛvɛl kɔrɛkt wan. I de mek dɛn nɔ shutdown we dɛn nɔ bin de ɛkspɛkt bikɔs di fiul nɔ bɔku, we impɔtant mɔ na di impɔtant bak-ap pawa sistem dɛn. Di resistiv autput alaw fɔ izi intagreshɔn wit di monitarin sistɛm dɛn we de naw, we de gi rial-taym data we de ɛp fɔ mek dɛn kɔntinyu fɔ gɛt di bɛst fiul lɛvɛl ɛn fɔ ridyus di dawt tɛm.