| Mövcudluq: | |
|---|---|
TN-200 çox borulu yanacaq səviyyəsi sensoru generatorlarda istifadə üçün nəzərdə tutulmuş, yanacaq səviyyəsinin dəqiq monitorinqini təmin edən çoxfunksiyalı bir cihazdır. Bu sensor inteqrasiya olunmuş yanacaq götürmə və yanacaq qaytarma imkanları ilə təchiz olunub, yanacaq dövriyyəsinin səmərəli dövriyyəsini təmin edir və yanacağın aclığı və ya daşması kimi potensial problemlərin qarşısını alır.
Paslanmayan polad 304 yanacaq çəni səviyyə sensoru kommersiya avtomobillərində və generator dəstlərində yanacağın idarə edilməsini optimallaşdırmaq üçün vacib komponentdir. O, etibarlı, dəqiq və sərfəli yanacaq səviyyəsinin monitorinqini təmin edir, əməliyyat səmərəliliyini artırmağa və dayanma müddətini azaltmağa kömək edir.
| model # | TN-200 |
| Uzunluq | Baş blokun altından kənarına 200 mm, 110 mm ~ 1500 mm fərdiləşdirilə bilər |
| Material | paslanmayan polad zond və NBR üzən |
| Çıxış | 0-190ohm və ya 240-33ohm, fərdiləşdirilə bilər |
| Qətnamə | 21 mm ayırdetmə (defolt) |
| Float ölçüsü | 35*32 NBR |
| Yanacaq emiş borusu | φ8mm, 10mm, 12mm isteğe bağlıdır, filtr vahidi isteğe bağlıdır |
| Yanacaq qaytarma borusu | φ8mm, 10mm, 12mm isteğe bağlıdır, uzunluq fərdiləşdirilə bilər |
| Havalandırma | Standart olaraq φ6mm |
| Kabel uzunluğu | standart uzunluq bağlayıcı olmadan 460 mm-dir; uzunluğu özelleştirilebilir |
Ticarət Vasitələri:
Ticarət avtomobillərində, rezistiv çıxışı olan paslanmayan polad 304 yanacaq çəni səviyyə sensoru dəqiq və etibarlı yanacaq səviyyəsinin monitorinqini təmin edir. Bu, donanmanın idarə edilməsi üçün çox vacibdir, çünki o, yanacaq sərfiyyatını izləməyə və səmərəli şəkildə doldurmağı planlaşdırmağa kömək edir. Sensorun möhkəm konstruksiyası sərt yol şəraitində davamlılığı təmin edir, zədələnmə riskini azaldır və ömrünü uzadır.
Generator dəstləri:
Generator dəstləri üçün bu sensor yanacaq səviyyələrini dəqiq izləməklə davamlı işləməyi təmin edir. O, kritik ehtiyat enerji sistemlərində xüsusilə vacib olan aşağı yanacaq səbəbindən gözlənilməz dayanmaların qarşısını alır. Rezistiv çıxış mövcud monitorinq sistemləri ilə asan inteqrasiyaya imkan verir, optimal yanacaq səviyyələrini saxlamağa və dayanma vaxtını azaltmağa kömək edən real vaxt məlumatları təqdim edir.