| Muaj: | |
|---|---|
TN-200 multi-pipe roj theem sensor yog ntau yam cuab yeej tsim los siv rau hauv cov tshuab hluav taws xob, muab cov roj qib ntsuas xyuas. Lub sensor no tau nruab nrog kev sib koom ua ke ntawm cov roj khaws cia thiab cov roj rov qab muaj peev xwm, ua kom cov roj ntws tau zoo thiab tiv thaiv cov teeb meem xws li roj tshaib plab lossis dej ntws.
Stainless hlau 304 roj tank qib sensor yog ib qho tseem ceeb rau kev txhim kho roj tswj hauv kev lag luam tsheb thiab cov khoom siv hluav taws xob. Nws muab kev txhim khu kev qha, muaj tseeb, thiab tus nqi roj saib xyuas qib, pab txhim kho kev ua haujlwm zoo thiab txo qis sijhawm.
| qauv # | TSI-200 |
| Ntev | 200mm los ntawm hauv qab mus rau ntug ntawm lub taub hau chav tsev, 110mm ~ 1500mm yog customizable |
| Khoom siv | stainless hlau sojntsuam thiab NBR ntab |
| Tso zis | 0-190ohm lossis 240-33ohm, customizable |
| Kev daws teeb meem | 21mm hauv kev daws teeb meem (default) |
| Float dimension | 35 * 32 NBR |
| Roj suction yeeb nkab | φ8mm, 10mm, 12mm yog xaiv tau, lim tsev yog xaiv tau |
| Roj rov qab yeeb nkab | φ8mm, 10mm, 12mm yog xaiv tau, ntev yog customizable |
| Cua qhov cua | φ6mm nyob rau hauv default |
| Cable ntev | default ntev yog 460mm tsis muaj connector; ntev yog customizable |
Kev lag luam tsheb:
Nyob rau hauv kev lag luam tsheb, stainless hlau 304 roj tank qib sensor nrog resistive tso zis muab qhov tseeb thiab txhim khu kev qha roj qib xyuas. Qhov no yog qhov tseem ceeb heev rau kev tswj hwm lub nkoj, vim nws pab txhawm rau taug qab kev siv roj thiab kev npaj rov qab ua haujlwm tau zoo. Lub sensor qhov kev tsim kho kom ruaj khov ua kom muaj kev ruaj ntseg hauv txoj kev hnyav, txo qhov kev pheej hmoo ntawm kev puas tsuaj thiab ncua nws txoj sia.
Generator Teeb:
Rau cov khoom siv hluav taws xob, qhov ntsuas no ua kom muaj kev ua haujlwm tas mus li los ntawm kev saib xyuas cov roj qib kom raug. Nws tiv thaiv kev kaw qhov kev npaj txhij txog vim muaj roj tsawg, uas yog qhov tseem ceeb tshwj xeeb hauv cov tshuab hluav taws xob tseem ceeb. Lub zog tso zis tso cai rau kev sib koom ua ke yooj yim nrog cov kev saib xyuas uas twb muaj lawm, muab cov ntaub ntawv ntawm lub sijhawm tiag tiag uas pab tswj xyuas cov roj qib siab thiab txo qis sijhawm.