| A sɔrɔli: | |
|---|---|
TN-200 multi-pipe fuel level sensor ye minɛn ye min bɛ se ka kɛ fɛn caman na, min dabɔra ka kɛ jenitɛriw kɔnɔ, min bɛ sɛnɛfɛnw hakɛ kɔlɔsili tigitigi di. Nin sensɛri in bɛ ni sɛnɛfɛnw tacogo ni sɛnɛfɛnw seginni seko jɛlenw ye, minnu bɛ sɛnɛfɛnw laminicogo ɲuman sabati ani ka ko minnu bɛ se ka kɛ i n’a fɔ sɛnɛfɛnw kɔngɔ walima sɛnɛfɛnw falenni, olu bali
Inox 304 fɛnɲɛnamafagalan hakɛ jateminɛnan ye fɛn nafamaba ye min bɛ se ka sɛnɛfɛnw maracogo ɲuman ɲɛnabɔ jagokɛyɔrɔw ni jɛnɛratow kɔnɔ. A bɛ sɛnɛfɛnw hakɛ kɔlɔsili kɛ min bɛ se ka da a kan, min bɛ tiɲɛ, ani min musaka ka dɔgɔ, o bɛ dɛmɛ don ka baarakɛcogo ɲuman sabati ani ka dɔ bɔ baarakɛbaliya waati la.
| mɔdɛli # | TN-200 ye |
| Janya | 200mm ka bɔ duguma ka taa kunkolo yɔrɔ da la, 110mm ~ 1500mm bɛ se ka ladilan |
| Minɛ | sonda inox ani NBR flot |
| Bɔli | 0-190ohm walima 240-33ohm, a bɛ se ka kɛ ka kɛɲɛ ni mɔgɔw sago ye |
| Ŋaniya | 21mm ka ɲɛfɔli (dafalen) . |
| Flot dimension (Flot dimension) ye | 35*32 NBR ye |
| Pipe min bɛ kɛ ka fɛnɲɛnamafagalanw sama | φ8mm, 10mm, 12mm ye ŋaniyataama ye, filɛri unit ye ŋaniyataama ye |
| Esansi seginni pipe | φ8mm, 10mm, 12mm ye ŋaniyataama ye, janya bɛ se ka kɛ ka kɛɲɛ ni mɔgɔw sago ye |
| Fiɲɛbɔyɔrɔ | φ6mm ye a daminɛ na |
| Kabali janya | janya dafalen ye 460mm ye ni ɲɔgɔndan tɛ; janya bɛ se ka ladilan ka kɛɲɛ ni mɔgɔw sago ye |
Jagokɛlaw ka mɔbiliw:
Jagokɛlaw ka mɔbiliw kɔnɔ, nɛgɛ inox 304 sɛnɛfɛnw hakɛ jateminɛnan min bɛ ni bɔli ye min bɛ se ka kɛlɛ, o bɛ sɛnɛfɛnw hakɛ kɔlɔsili tigitigi ni dannayalen di. O nafa ka bon kosɛbɛ kurunbonkarila ɲɛnabɔli la, bawo a bɛ dɛmɛ don ka sɛnɛfɛnw tacogo nɔfɛtaama ani ka sɛnɛfɛnw falencogo boloda ka ɲɛ. Sensɔrɔlan in jɔcogo barikama bɛ a to a ka muɲu sirako gɛlɛnw na, o bɛ dɔ bɔ tiɲɛni farati la ani k’a si janya.
Jeneratɛriw ka Setiw:
Jenitɛriw ta fan fɛ, nin sensɛri in bɛ baara kɛli sabati ni sɛnɛfɛnw hakɛ kɔlɔsili ye ka ɲɛ. A bɛ dadonni bali k’a sababu kɛ sɛnɛfɛnw dɔgɔyali ye, o min nafa ka bon kosɛbɛ kɔkanna fanga kɔrɔlenw na. Resistive output bɛ sira di ka don nɔgɔya la ni kɔlɔsili siraw ye minnu bɛ yen, ka kunnafoniw di waati yɛrɛ la minnu bɛ dɛmɛ don ka sɛnɛfɛnw hakɛ ɲuman mara ani ka dɔ bɔ baarakɛbaliya waati la.