| Berdestbûnî: | |
|---|---|
Sensorê asta sotemeniyê ya pir-borî TN-200 amûrek pirreng e ku ji bo karanîna di jeneratoran de hatî çêkirin, çavdêriya asta sotemeniyê ya rastîn peyda dike. Ev senzor bi kapasîteyên hilgirtina sotemeniyê û vegerandina sotemeniyê ya yekbûyî ve tê stend, ku gerguhêziya sotemeniyê ya bikêr misoger dike û pêşî li pirsgirêkên potansiyel ên mîna birçîbûna sotemeniyê an zêdebûnê digire.
Sensorê asta tanka sotemeniyê ya pola zengarnegir 304 ji bo xweşbînkirina rêveberiya sotemeniyê di wesayîtên bazirganî û komên jeneratorê de hêmanek bingehîn e. Ew çavdêriya asta sotemeniyê pêbawer, rast, û biha-bandor peyda dike, ji bo zêdekirina karbidestiya xebitandinê û kêmkirina demdirêjê dibe alîkar.
| model # | TN-200 |
| Dirêjî | 200mm ji binî heya qiraxa yekîneya serî, 110mm ~ 1500mm xwerû ye |
| Mal | sonda polayê zengarnegir û float NBR |
| Karûabr | 0-190ohm an 240-33ohm, xwerû |
| Resolution | Di çareseriyê de 21 mm (pêşniyaz) |
| Pîvana float | 35*32 NBR |
| lûleya kişandina sotemeniyê | φ8mm, 10mm, 12mm vebijarkî ye, yekîneya parzûnê vebijarkî ye |
| Boriya vegera sotemeniyê | φ8mm, 10mm, 12mm vebijarkî ye, dirêjahî xwerû ye |
| Avahiya hewayê | φ6mm li default |
| Dirêjahiya kabloyê | dirêjahiya xwerû 460mm bê girêdan e; dirêjahiya xwerû ye |
Wesayîtên Bazirganî:
Di wesayîtên bazirganî de, senzora asta tanka sotemeniyê ya polayê zengarnegir 304 bi hilberîna berxwedêr çavdêriya asta sotemeniyê ya rast û pêbawer peyda dike. Ev ji bo rêveberiya fîloyê girîng e, ji ber ku ew di şopandina xerckirina sotemeniyê û plansazkirina dagirtina bi bandor de dibe alîkar. Avakirina bihêz a senzorê di şert û mercên rê yên dijwar de domdariyê misoger dike, xetera zirarê kêm dike û temenê wê dirêj dike.
Komên Generator:
Ji bo komên jeneratorê, ev senzor bi şopandina rast a asta sotemeniyê xebata domdar misoger dike. Ew ji ber sotemeniya kêm, ku bi taybetî di pergalên hêza paşverû ya krîtîk de girîng e, pêşî li girtinên nediyar digire. Hilberîna berxwedêr dihêle ku bi pergalên çavdêriyê yên heyî re entegrasyona hêsan were peyda kirin, daneyên rast-dem peyda dike ku di domandina astên sotemeniyê yên çêtirîn de û kêmkirina dema domandinê de dibe alîkar.