| Kawsay: 1.1. | |
|---|---|
TN-200 achka tubo combustible nivel sensor nisqaqa huk versatil dispositivo ruwasqa generadorkunapi llamk'anapaq, chiqap combustible nivel qhawayta qun. Kay sensorqa hukllachasqa combustible hapiy atiykunawan chaymanta combustible kutichiy atiykunawan equipasqa kachkan, allin combustible purichiyta qhawaspa chaymanta hark’an ima sasachakuykunatapas combustible yarqay utaq desbordamiento hina
Chay acero inoxidable 304 combustible tanque nivel sensor nisqaqa huk componente esencialmi allinchaypaq combustible kamachiy qhatuy antawakunapi hinallataq generador conjuntokunapi. Chayqa qunmi confiable, chiqap, hinaspa mana qullqipaq combustible nisqapa nivelninta qawariyta, chaymi yanapan llamkaypa allin ruwayninta aswan allinta ruwananpaq chaynallataq mana llamkananpaq tiempota pisiyachinanpaq.
| qatina # | TN-200 nisqa |
| Chutarisqa | 200mm uraymanta uma unidadpa kantunkama, 110mm ~ 1500mm personalizable |
| Material | sonda de acero inoxidable y flotador NBR |
| Lluqsiy | 0-190ohm utaq 240-33ohm, personalizable |
| Kamachiynin | 21mm llimp'iyuq (ñawpaqmanta) . |
| Dimensión flotante nisqa | 35*32 NBR nisqa |
| Combustible chupanapaq tubo | φ8mm, 10mm, 12mm munasqa, unidad filtro munasqa |
| Combustible kutichiy tubo | φ8mm, 10mm, 12mm munasqa, suni kayninqa ruwanapaqmi |
| Wayra lluqsinanpaq | φ6mm ñawpaqmanta churasqa |
| Cablepa sayaynin | ñawpaqmanta churasqa 460mm mana tinkikuq; largonqa sapankamapaqmi |
Qhatuy Antawakuna:
Comercial antawakunapi, acero inoxidable 304 tanque de combustible nivel sensor resistivo lluqsiywan qun chiqan chaymanta confiable combustible nivel qhawayta. Kayqa ancha allinmi flota kamachiypaq, chaymi yanapan combustiblepa llamkayninta qatipanapaq, chaynallataqmi allinta rellenos nisqa planificacionpipas. Chay sensorpa allin takyasqa ruwayninqa, sinchi ñankunapi unaypaq kaynintam qawarin, chaymi pisiyachin daño nisqa riesgota, chaynallataqmi kawsaynintapas mastarikun.
Generadorpa Huñunkuna:
Generadorpa churasqankunapaqqa, kay sensorqa sapa kuti llamkaynintam qawarin, combustiblepa nivelninkunata allinta qawarispa. Harkanmi mana suyasqa wichq'aykunata pisi combustiblerayku, chaymi aswan chaniyuq sistemas de potencia de respaldo critico nisqapi. Chay resistivo lluqsiyqa saqillanmi mana sasa tinkiyta kunan kaq sistemas de monitoreo nisqawan, chiqap pacha willakuykunata qun chaymi yanapan allin niveles de combustible nisqa waqaychaypi chaymanta pisiyachiypi parada nisqa pachata.