| উপলব্ধতা: | |
|---|---|
টিএন-২০০ মাল্টি-পাইপ ফিউৱেল লেভেল চেন্সৰ হৈছে জেনেৰেটৰত ব্যৱহাৰৰ বাবে ডিজাইন কৰা এটা বহুমুখী ডিভাইচ, যিয়ে নিখুঁত ইন্ধন লেভেল নিৰীক্ষণ প্ৰদান কৰে। এই চেন্সৰটো সংহত ইন্ধন পিক-আপ আৰু ইন্ধন ঘূৰাই দিয়াৰ ক্ষমতাৰে সজ্জিত, যিয়ে দক্ষ ইন্ধন পৰিবহন নিশ্চিত কৰে আৰু ইন্ধনৰ অনাহাৰ বা ওফন্দি উঠাৰ দৰে সম্ভাৱ্য সমস্যা ৰোধ কৰে
ষ্টেইনলেছ ষ্টীলৰ ৩০৪ ইন্ধন টেংক লেভেল চেন্সৰ বাণিজ্যিক বাহন আৰু জেনেৰেটৰ চেটত ইন্ধন ব্যৱস্থাপনা অনুকূল কৰাৰ বাবে এক অপৰিহাৰ্য উপাদান। ই নিৰ্ভৰযোগ্য, সঠিক, আৰু খৰচ-বহনক্ষম ইন্ধনৰ মাত্ৰা নিৰীক্ষণ প্ৰদান কৰে, যিয়ে কাৰ্য্যকৰী দক্ষতা বৃদ্ধি আৰু ডাউনটাইম হ্ৰাস কৰাত সহায় কৰে।
| মডেল # | টিএন-২০০ |
| দৈৰ্ঘ্য | তলৰ পৰা হেড ইউনিটৰ প্ৰান্তলৈকে ২০০মিমি, ১১০মিমি~১৫০০মিমি কাষ্টমাইজেবল |
| সামগ্ৰী | ষ্টেইনলেছ ষ্টীলৰ প্ৰ'ব আৰু এনবিআৰ ফ্ল'ট |
| আউটপুট | 0-190ohm বা 240-33ohm, কাষ্টমাইজেবল |
| সংকল্প | ৰিজ'লিউচনত ২১মিমি (অবিকল্পিত) |
| ভাসমান মাত্ৰা | ৩৫*৩২ এন বি আৰ |
| ইন্ধন চুষণ পাইপ | φ8mm, 10mm, 12mm ঐচ্ছিক, ফিল্টাৰ ইউনিট ঐচ্ছিক |
| ইন্ধন ঘূৰি অহা পাইপ | φ8mm, 10mm, 12mm ঐচ্ছিক, দৈৰ্ঘ্য কাষ্টমাইজেবল |
| এয়াৰ ভেণ্ট | অবিকল্পিতভাৱে φ6mm |
| কেবলৰ দৈৰ্ঘ্য | অবিকল্পিত দৈৰ্ঘ্য সংযোগক অবিহনে 460mm; দৈৰ্ঘ্য কাষ্টমাইজেবল |
বাণিজ্যিক বাহন:
বাণিজ্যিক বাহনত ৰেজিষ্টিভ আউটপুটৰ সৈতে ষ্টেইনলেছ ষ্টীলৰ ৩০৪ ফিউৱেল টেংক লেভেল চেন্সৰে সঠিক আৰু নিৰ্ভৰযোগ্য ইন্ধন লেভেল নিৰীক্ষণ প্ৰদান কৰে। বহৰ ব্যৱস্থাপনাৰ বাবে ই অতি গুৰুত্বপূৰ্ণ, কিয়নো ই ইন্ধনৰ ব্যৱহাৰ অনুসৰণ আৰু পুনৰ ভৰোৱাৰ পৰিকল্পনা দক্ষতাৰে কৰাত সহায় কৰে। চেন্সৰৰ শক্তিশালী নিৰ্মাণে কঠোৰ পথৰ পৰিস্থিতিত স্থায়িত্ব নিশ্চিত কৰে, ক্ষতিৰ আশংকা হ্ৰাস কৰে আৰু ইয়াৰ আয়ুস বৃদ্ধি কৰে।
জেনেৰেটৰ ছেটসমূহ:
জেনেৰেটৰ চেটৰ বাবে এই চেন্সৰে ইন্ধনৰ মাত্ৰা সঠিকভাৱে নিৰীক্ষণ কৰি অবিৰত কাৰ্য্যকলাপ নিশ্চিত কৰে। ই কম ইন্ধনৰ বাবে অপ্ৰত্যাশিত বন্ধ ৰোধ কৰে, যি জটিল বেকআপ শক্তি ব্যৱস্থাপ্ৰণালীত বিশেষভাৱে গুৰুত্বপূৰ্ণ। ৰেজিষ্টিভ আউটপুটে বৰ্তমানৰ নিৰীক্ষণ ব্যৱস্থাৰ সৈতে সহজ সংহতিৰ অনুমতি দিয়ে, বাস্তৱ-সময়ৰ তথ্য প্ৰদান কৰে যিয়ে অনুকূল ইন্ধনৰ মাত্ৰা বজাই ৰখাত আৰু ডাউনটাইম হ্ৰাস কৰাত সহায় কৰে।