| Nea ɛwɔ hɔ: | |
|---|---|
TN-200 multi-pipe fuel level sensor yɛ mfiri a ɛyɛ adwuma pii a wɔayɛ sɛ wɔmfa nni dwuma wɔ generators mu, na ɛma wɔhwɛ pɛtro dodow so pɛpɛɛpɛ. Saa sensor yi wɔ tumi a wɔde fa pɛtro ne pɛtro sanba a wɔaka abom, a ɛhwɛ ma pɛtro no di akɔneaba yiye na esiw nsɛm a ebetumi aba te sɛ pɛtro ho kɔm anaasɛ pɛtro a ɛboro so ano
Stainless steel 304 petrol tank level sensor no yɛ ade titiriw a ɛma pɛtro a wɔde di dwuma yiye wɔ aguadi kar ne generator sets mu. Ɛma wɔhwɛ pɛtro dodow a wotumi de ho to so, ɛyɛ pɛpɛɛpɛ, na ɛho ka sua, na ɛboa ma adwumayɛ no yɛ yiye na ɛtew bere a wɔde yɛ adwuma no so.
| nhwɛsoɔ # | TN-200 na ɛwɔ hɔ |
| Tenten | 200mm fi ase kosi ano a ti unit, 110mm ~ 1500mm yɛ customizable |
| Atadeɛ | dade a ɛnyɛ den a wɔde hwehwɛ nneɛma mu ne NBR float |
| Nea efi mu ba | 0-190ohm anaa 240-33ohm, wotumi sesa |
| Nhyehyɛeɛ | 21mm wɔ nsusuwii (default) . |
| Float nsusuwii | 35*32 NBR na ɛwɔ hɔ |
| Petrol a wɔtwe paipu | φ8mm, 10mm, 12mm yɛ nea wopɛ, filter unit yɛ nea wopɛ |
| Petrol sanba paipu | φ8mm, 10mm, 12mm yɛ optional, tenten yɛ customizable |
| Mframa a wɔde fa mu | φ6mm wɔ default mu |
| Cable tenten | default tenten yɛ 460mm a enni nkitahodi; tenten yɛ nea wotumi sesa no |
Kar a Wɔde Di Dwuma:
Wɔ aguadi kar ahorow mu no, dade a ɛnyɛ den 304 petrol tank level sensor a ɛwɔ resistive output no ma wotumi hwɛ pɛtro dodow so pɛpɛɛpɛ na wotumi de ho to so. Eyi ho hia kɛse ma po so ahyɛn sohwɛ, efisɛ ɛboa ma wodi pɛtro a wɔde di dwuma akyi na wɔyɛ nhyehyɛe a wɔde bɛsan ahyɛ mu ma yiye. Sensor no a wɔayɛ no den no ma ɛtra hɔ kyɛ wɔ akwan so tebea a emu yɛ den mu, na ɛtew asiane a ɛwɔ hɔ sɛ ɛbɛsɛe no so na ɛtrɛw ne nkwa nna mu.
Generator Nneɛma a Wɔde Yɛ Adwuma:
Wɔ generator sets ho no, saa sensor yi hwɛ hu sɛ ɛkɔ so yɛ adwuma denam pɛtro dodow a wɔhwɛ so pɛpɛɛpɛ no so. Ɛsiw adwuma a wɔnhwɛ kwan sɛ wɔbɛto mu esiane pɛtro a ɛba fam nti ano, a ɛho hia titiriw wɔ ahoɔden nhyehyɛe a ɛho hia a wɔde sie mu. Resistive output no ma kwan ma ɛyɛ mmerɛw sɛ wɔde bɛka nhyehyɛe a wɔde hwɛ nneɛma a ɛwɔ hɔ dedaw no ho, na ɛma bere ankasa mu data a ɛboa ma wɔkura pɛtro dodow a eye sen biara mu na ɛtew bere a wɔde yɛ adwuma no so.