| Beskikberens: | |
|---|---|
TN-200 multi-pipe brânstof nivo sensor is in alsidich apparaat ûntworpen foar gebrûk yn generators, it bieden fan krekte brânstof nivo monitoring. Dizze sensor is foarsjoen fan yntegreare brânstofopfang- en brânstofreturmooglikheden, soarget foar effisjinte brânstofsirkulaasje en foarkomt potinsjele problemen lykas brânstofhonger of oerstreaming
De roestfrij stiel 304 brânstoftanknivosensor is in essensjele komponint foar it optimalisearjen fan brânstofbehear yn kommersjele auto's en generatorsets. It leveret betroubere, krekte en kosten-effektive kontrôle fan brânstofnivo's, en helpt om operasjonele effisjinsje te ferbetterjen en downtime te ferminderjen.
| model # | TN-200 |
| Lingte | 200mm fan 'e ûnderkant nei de râne fan' e holle ienheid, 110mm ~ 1500mm is oanpasber |
| Materiaal | roestfrij stiel sonde en NBR float |
| Utfier | 0-190ohm of 240-33ohm, oanpasber |
| Resolúsje | 21mm yn resolúsje (standert) |
| Float diminsje | 35*32 NBR |
| Fuel suction pipe | φ8mm, 10mm, 12mm is opsjoneel, filter ienheid is opsjoneel |
| Fuel werom piip | φ8mm, 10mm, 12mm is opsjoneel, lingte is oanpasber |
| Air vent | φ6mm yn standert |
| Kabel lingte | standert lingte is 460mm sûnder connector; lingte is oanpasber |
Kommersjele auto's:
Yn kommersjele auto's leveret de roestfrij stiel 304 brânstoftanknivosensor mei resistive útfier krekte en betroubere kontrôle fan brânstofnivo. Dit is krúsjaal foar floatbehear, om't it helpt by it folgjen fan brânstofferbrûk en effisjint plannen fan vullingen. De robúste konstruksje fan 'e sensor soarget foar duorsumens yn drege dykomstannichheden, it ferminderjen fan it risiko op skea en ferlingt syn libbensdoer.
Generator sets:
Foar generatorsets soarget dizze sensor foar trochgeande wurking troch sekuer te kontrolearjen fan brânstofnivo's. It foarkomt unferwachte shutdowns fanwege lege brânstof, wat benammen wichtich is yn krityske reservekopysystemen. De resistive útfier soarget foar maklike yntegraasje mei besteande tafersjochsystemen, it leverjen fan realtime gegevens dy't helpt by it behâld fan optimale brânstofnivo's en it ferminderjen fan downtime.