| Мавҷудият: | |
|---|---|
TN-200 сенсори сатҳи сӯзишвории чандқубурӣ як дастгоҳи гуногунҷабҳаест, ки барои истифода дар генераторҳо пешбинӣ шудааст ва мониторинги дақиқи сатҳи сӯзишвориро таъмин мекунад. Ин сенсор бо қобилиятҳои ҷамъовардаи сӯзишворӣ ва баргардонидани сӯзишворӣ муҷаҳҳаз шудааст, ки гардиши самараноки сӯзишвориро таъмин мекунад ва аз мушкилоти эҳтимолӣ ба монанди гуруснагӣ ё обрезии сӯзишворӣ пешгирӣ мекунад.
Сенсори сатҳи зарфи сӯзишвории пӯлоди зангногир 304 як ҷузъи муҳим барои беҳсозии идоракунии сӯзишворӣ дар мошинҳои тиҷоратӣ ва генераторҳо мебошад. Он мониторинги боэътимод, дақиқ ва камхарҷи сатҳи сӯзишвориро таъмин намуда, ба баланд бардоштани самаранокии амалиёт ва кам кардани вақти бекорӣ мусоидат мекунад.
| модел # | ТН-200 |
| Дарозӣ | 200мм аз поён то канори воҳиди сар, 110mm ~ 1500mm танзимшаванда аст |
| Материал | зонд аз пӯлоди зангногир ва шино NBR |
| Натиҷа | 0-190ohm ё 240-33ohm, фармоишӣ |
| Резолюция | 21мм дар ҳалли (пешфарз) |
| Андозаи шинокунанда | 35*32 НБР |
| Қубури сӯзишворӣ | φ8мм, 10мм, 12мм ихтиёрӣ аст, воҳиди филтр ихтиёрӣ аст |
| Қубури бозгашти сӯзишворӣ | φ8мм, 10мм, 12мм ихтиёрӣ аст, дарозӣ танзимшаванда аст |
| вентилятсияи ҳаво | φ6мм дар пешфарз |
| Дарозии кабел | дарозии пешфарз 460mm бе пайвасткунаки аст; дарозии танзимшаванда аст |
Мошинҳои тиҷоратӣ:
Дар мошинҳои тиҷоратӣ сенсори сатҳи сӯзишвории аз пӯлоди зангногир 304 бо баромади муқовиматкунанда мониторинги дақиқ ва боэътимоди сатҳи сӯзишвориро таъмин мекунад. Ин барои идоракунии флот хеле муҳим аст, зеро он дар пайгирии истеъмоли сӯзишворӣ ва банақшагирии пурсамар кӯмак мекунад. Сохтмони мустаҳками сенсор устувориро дар шароити сахти роҳ таъмин намуда, хатари осебро коҳиш медиҳад ва мӯҳлати умри онро дароз мекунад.
Маҷмӯи генераторҳо:
Барои маҷмӯи генераторҳо ин сенсор кори доимиро тавассути назорати дақиқи сатҳи сӯзишворӣ таъмин мекунад. Он қатъшавии ғайричашмдоштро аз сабаби кам будани сӯзишворӣ пешгирӣ мекунад, ки махсусан дар системаҳои муҳими захиравии нерӯи барқ муҳим аст. Натиҷаи муқовимат ба ҳамгироии осон бо системаҳои мониторинги мавҷуда имкон медиҳад, ки маълумот дар вақти воқеӣ таъмин карда шавад, ки барои нигоҳ доштани сатҳи оптималии сӯзишворӣ ва кам кардани вақти бекорӣ кӯмак мекунад.