| Мавҷудият: | |
|---|---|
Сенсори сатҳи зарфи сӯзишвории 304 аз пӯлоди зангногир бо баромади 4-20mA як ҳалли пойдору боэътимод барои мошинҳои тиҷоратӣ ва маҷмӯи генераторҳо мебошад. Ин сенсор аз пӯлоди зангногир 304 сохта шудааст, ки муқовимати аъло ба зангзанӣ ва устувориро пешниҳод мекунад ва онро барои муҳити сахте, ки бакҳои сӯзишворӣ ба шароити гуногуни обу ҳаво ва ифлоскунандаҳо дучор мешаванд, беҳтарин месозад.
Ҷойгиркунии маъмулӣ
• Зарфҳои нигоҳдории нафту кимиё, анборҳои сӯзишворӣ ва нуқтаҳои интиқоли қубурҳо
• Тозакунакҳои обтаъминкунӣ, чоҳҳои чоҳӣ ва чоҳҳои лифт-стансия
• Бакҳои рӯзонаи дизелӣ барои генсетҳо ва дастгоҳҳои оффшорӣ, ки дар онҳо EMI шадид аст
• Силосҳои хӯрокворӣ ва нӯшокӣ бо дастгоҳҳои гигиенӣ, триватҳои гигиенӣ
; локомотивҳо) ғизодиҳии PLC ё SCADA DCS тавассути кортҳои аналогии 4–20 мА
| модел # | S5-200 |
| Дарозӣ | 200мм аз поён то канори воҳиди сар, 110мм ~ 3000мм танзимшаванда аст |
| Материал | зонд аз пӯлоди зангногир ва шино NBR |
| Натиҷа | 4-20мА |
| Резолюция | 21мм дар ҳалли (пешфарз) |
| Андозаи шинокунанда | 35*32 НБР |
| Монтаж | Фланеци сӯрохи SAE-5 |
| Дарозии кабел | дарозии пешфарз 460mm бе пайвасткунаки аст; дарозии танзимшаванда аст |