| Availability: | |
|---|---|
Immaculata chalybea 304 cibus piscinae sensoris cum 4-20mA output durabilis est et certa solutio pro vehiculis commercialibus et generante occidit. Fictus ab alto-qualitate chalybe immaculato 304, hic sensor egregium corrosionis resistentiam et durabilitatem praebet, eamque aptam facit pro duris ambitibus ubi cibus praediorum variis tempestatum et contaminantium exponuntur.
Typica instruere
• piscinae petrochemicae repositiones, cibus depotum, et fistulae custodiae translationis puncta
• curationis aquae enucleatores, putei boreholi, et puteorum statio umidarum
Diesel dies-lacus pro gensets et aggeribus remotis ubi Harmonia gravis est
• Cibus & potus silos cum hygienico tri-fibulato
vel SCA, mobiles plantae (excavatorias) p. Analog mA pecto
| exemplar # | S5-200 |
| Longitudo | 200mm ab imo ad marginem capitis unitas, 110mm~ 3000mm est customizable |
| Materia | immaculatam ferro specillum et NBR supernatet |
| Output | 4-20mA |
| Resolution | 21mm in resolutione (per annum) |
| Supernatet dimensio | 35*32 NBR |
| Adscendens | SAE-5 foramen LABIUM |
| Cable longitudo | defalta longitudo 460mm sine iungo; longitudo vestibulum |