| Wāteatanga: | |
|---|---|
Ko te kowiri tira kowiri 304 tank taumata pūoko me te putanga 4-20mA he otinga roa me te pono mo nga waka arumoni me nga huinga hiko. He mea hanga mai i te kowiri tira 304 teitei, ko tenei pukoro he pai te aukati i te waikura me te mauroa, he pai mo nga taiao kino e pa ana nga taika wahie ki nga momo huarere me nga poke.
Te whakatakotoranga angamaheni
• Nga taika putunga hinu, putunga wahie, me nga waahi-whakawhitinga paipa paipa
• Kai whakamarama wai, puna poka, me nga puna makuku te teihana hiki-a-teihana • Poaka-ra-a
ra mo nga gensets me nga riu o uta kei te kino te EMI.
-
DCS ma nga kaari tairitenga 4–20 mA
| tauira # | S5-200 |
| Te roa | 200mm mai i te raro ki te taha o te waeine upoko, 110mm~3000mm he mea whakarite |
| Rauemi | kowiri tira tirotiro me te maanu NBR |
| Putanga | 4-20mA |
| Whakatau | 21mm te taumira (taunoa) |
| Ahu mānu | 35*32 NBR |
| Whakaeke | SAE-5 kohao kohao |
| Te roa o te taura | roa taunoa ko 460mm kore tūhono; te roa ka taea te whakarite |