| Ukax akhamawa: | |
|---|---|
Uka sensor de nivel de tanque de combustible 304 de acero inoxidable ukaxa 4-20mA ukjamawa, ukaxa mä solución duradera ukhamaraki confiable ukhamawa comerciales ukanakataki ukhamaraki generador ukanakataki. Aka sensor ukaxa wali suma acero inoxidable 304 ukata luratawa, ukaxa wali suma resistencia a la corrosión ukhamaraki durabilidad uñacht’ayi, ukaxa wali askiwa qhuru pachanakataki kawkhantixa tanques de combustible ukanakaxa kunaymana pachanakaru ukhamaraki contaminantes ukanakaru uñt’ayatarakiwa
Despliegues típicos
• Tanques de almacenamiento petroquímico, depósitos de combustible, ukhamaraki puntos de custodia-transferencia de tuberías
• Clarificadores de tratamiento de agua, pozos de pozos, y pozos húmedos de estación de elevación
• Tanques de día diésel ukaxa gensets ukatxa plataformas offshore ukanakataki kawkhantixa EMI ukaxa sinti jach’akiwa
• Silos de alimentos y bebidas con accesorios higiénicos tri-clamp
• Planta móvil (excavadoras, locomotoras) manq’aña PLC jan ukaxa SCADA DCS ukaxa 4–20 mA tarjetas analógicas tuqi
| murilu # | S5-200 ukat juk’ampinaka |
| Qawch'asa | 200mm manqhatpacha p’iqi unidad ukata, 110mm ~ 3000mm ukaxa personalizable |
| Matiryala | sonda de acero inoxidable ukatxa NBR flotador ukampi |
| Ukax mä juk’a pachanakanwa | 4-20mA ukhakama |
| Risulusyuna | 21mm ukha resolución (default) ukhamawa. |
| Dimensión flotante ukaxa | 35*32 NBR ukat juk’ampinaka |
| Ukax mä juk’a pachanakanwa | SAE-5 ukaxa brida ukankiwa |
| Cable ukax largo ukhamawa | default largo ukax 460mm jan conector ukampi; largo ukax personalizable ukhamawa |