| Saadavus: | |
|---|---|
Roostevabast terasest 304 kütusepaagi tasemeandur 4-20mA väljundiga on vastupidav ja töökindel lahendus tarbesõidukitele ja generaatorikomplektidele. Kvaliteetsest roostevabast terasest 304 valmistatud andur pakub suurepärast korrosioonikindlust ja vastupidavust, muutes selle ideaalseks karmides keskkondades, kus kütusepaagid puutuvad kokku erinevate ilmastikutingimuste ja saasteainetega.
Tüüpilised kasutuskohad
~!phoenix_var79_1!~
~!phoenix_var79_2!~
~!phoenix_var79_3!~
~!phoenix_var79_4!~
~!phoenix_var79_5!~
| mudel nr | S5-200 |
| Pikkus | 200 mm peaüksuse põhjast servani, 110 mm ~ 3000 mm on kohandatav |
| Materjal | roostevabast terasest sond ja NBR ujuk |
| Väljund | 4-20mA |
| Resolutsioon | 21 mm eraldusvõimega (vaikimisi) |
| Ujuki mõõde | 35*32 NBR |
| Paigaldamine | SAE-5 auguga äärik |
| Kaabli pikkus | vaikepikkus on 460 mm ilma pistikuta; pikkus on kohandatav |