| Ojeguereko haguã: | |
|---|---|
Ko sensor nivel depósito de combustible 304 acero inoxidable orekóva salida 4-20mA ha'e peteî solución duradera ha confiable umi mba'yrumýi comercial ha conjunto generador-pe guarã. Ojejapo acero inoxidable 304 de alta calidad, ko sensor oikuave'ë excelente resistencia corrosión ha durabilidad, ha'éva ideal umi ambiente hasývape oimehápe umi tanque de combustible expuesto opáichagua condición climática ha contaminante
Despliegue típico
• Tanque de almacenamiento petroquímico, depósito de combustible, ha punto de custodia-transferencia de tuberías
• Clarificador de tratamiento de agua, pozos de pozo, ha ykua húmeda estación elevador rehegua
• Tanque de día diésel umi genset ha plataforma costera-pe guarã EMI ivaietereihápe
• Silo hi’upyrã ha bebida orekóva accesorios higiénicos tri-abrazadera
• Planta móvil (excavadoras, locomotora) omongaru PLC térã SCADA DCS tarjeta analógica 4–20 mA rupive
| techapyrãramo # | S5-200 rehegua |
| Pukukue | 200mm iguy guive pe borde peve unidad iñakã, 110mm ~ 3000mm ha'e personalizable |
| Iñapỹiva | sonda de acero inoxidable ha flotador NBR |
| Salida rehegua | 4-20mA rehegua |
| Apoukapy | 21mm resolución-pe (por defecto) . |
| Dimensión flotador rehegua | 35*32 NBR rehegua |
| Montaje rehegua | SAE-5 brida agujero rehegua |
| Cable pukukue | Ipukukue por defecto ha’e 460mm conector’ỹre; ipukukue ha’e personalizable . |