| kasadiaan: | |
|---|---|
Sensor tingkat tanki bahan beuleum stainless steel 304 kalayan kaluaran 4-20mA mangrupikeun solusi anu awét sareng dipercaya pikeun kendaraan komérsial sareng set generator. Dijieun tina stainless steel 304 kualitas luhur, sénsor ieu nawiskeun résistansi korosi sareng daya tahan anu saé, janten idéal pikeun lingkungan anu parah dimana tangki bahan bakar kakeunaan rupa-rupa kaayaan cuaca sareng rereged.
deployments has
• tanghi panyimpen pétrokimia, depot bahan bakar, sarta titik dijagaan-mindahkeun pipa
• clarifiers cai-perlakuan, sumur borehole, sarta lift-stasiun baseuh sumur
• Diesel dinten-tank pikeun gensets na rigs lepas pantai dimana EMI parna
• Dahareun & inuman silo kalawan hygienic tri-clamp lojik
(Fittingsvators PLC) Mobile hygienic tri-clamp (Fittingsvators SCADA) DCS via kartu analog 4-20 mA
| model # | S5-200 |
| Panjangna | 200mm ti handap ka ujung unit sirah, 110mm ~ 3000mm nyaeta customizable |
| Bahan | usik stainless steel sarta ngambang NBR |
| Kaluaran | 4-20mA |
| Resolusi | Resolusi 21mm (standar) |
| Dimensi ngambang | 35*32 NBR |
| Pamasangan | SAE-5 liang flange |
| Panjang kabel | panjangna standar nyaéta 460mm tanpa konektor; panjang nyaeta customizable |