| Kuwanikwa | |
|---|---|
Iyo simbi isina simbi 304 peturu tangi level sensor ine 4-20mA inobuda inogara uye yakavimbika mhinduro yemotokari dzekutengesa uye jenareta seti. Yakagadzirwa kubva kumhando yepamusoro simbi isina simbi 304, iyi sensor inopa yakanakisa corrosion kuramba uye kusimba, ichiita kuti ive yakanakira nharaunda dzakaomarara uko matangi emafuta anoratidzwa kune akasiyana mamiriro ekunze uye zvinosvibisa.
Kuiswa kwamazuva ose
• Matangi ekuchengetera peturu, nzvimbo dzekuchengetera mafuta, nenzvimbo dzekutamisa pombi
• Michina yekuchenesa mvura, matsime echibhorani, uye matsime akanyorova anosimudza chiteshi
• Matangi ezuva redhiziri emagenseti nemidziyo yekumhiri kwegungwa uko EMI yakaoma
• Matura echikafu nezvinwiwa ane hygietting tri-clampotors
(feeding) PLC kana SCADA DCS kuburikidza ne4-20 mA analogi makadhi
| muenzaniso # | S5-200 |
| Urefu | 200mm kubva pasi kusvika kumucheto kwemusoro weyuniti, 110mm ~ 3000mm inogoneka |
| Material | Stainless simbi probe uye NBR inoyangarara |
| Output | 4-20mA |
| Resolution | 21mm mukugadziriswa (default) |
| Float dimension | 35*32 NBR |
| Mounting | SAE-5 gomba flange |
| Cable urefu | default kureba ndeye 460mm pasina connector; kureba kunokwanisika |