| Kuwanikwa | |
|---|---|
TN-200 yakawanda-pipe mafuta level sensor chishandiso chinogoneka chakagadzirirwa kushandiswa mumajenareta, ichipa chaiyo mafuta ekutarisa. Sensor iyi inoshongedzerwa neyakasanganiswa mafuta ekunhonga uye kudzoka kwemafuta, kuve nechokwadi chekutenderera kwemafuta uye kudzivirira zvingangoitika senge nzara yemafuta kana kufashukira.
Iyo Stainless simbi 304 mafuta tank level sensor chinhu chakakosha pakugadzirisa mafuta ekutonga mumotokari dzekutengesa uye seti yejenareta. Inopa yakavimbika, yakaringana, uye inodhura-inoshanda mafuta level yekutarisa, ichibatsira kusimudzira kushanda zvakanaka uye kuderedza nguva.
| muenzaniso # | TN-200 |
| Urefu | 200mm kubva pazasi kusvika kumucheto kwemusoro unit, 110mm ~ 1500mm inogoneka |
| Material | Stainless simbi probe uye NBR inoyangarara |
| Output | 0-190ohm kana 240-33ohm, customizable |
| Resolution | 21mm mukugadziriswa (default) |
| Float dimension | 35*32 NBR |
| Pombi yekusveta mafuta | φ8mm, 10mm, 12mm ndeyekusarudza, sefa unit ndeyekusarudza |
| Fuel return pipe | φ8mm, 10mm, 12mm ndeyekusarudza, kureba kunogoneka |
| Mhepo yemhepo | φ6mm mune default |
| Cable urefu | default kureba ndeye 460mm pasina connector; kureba kunokwanisika |
Zvekutengesa Mota:
Mumotokari dzekutengesa, iyo Stainless simbi 304 mafuta tank level sensor ine resistive kubuda inopa kwakaringana uye yakavimbika mafuta ekutarisisa. Izvi zvakakosha kune manejimendi ezvikepe, sezvo zvichibatsira mukutevera mashandisirwo emafuta uye kuronga kunozadza nemazvo. Iyo sensor's robust kuvaka inovimbisa kusimba mumamiriro akaomarara emugwagwa, kuderedza njodzi yekukuvara uye kuwedzera hupenyu hwayo.
Jenareta Sets:
Kumaseti ejenareta, sensor iyi inovimbisa kuenderera mberi kwekushanda nekunyatso tarisa mazinga emafuta. Iyo inodzivirira kuvharika kusingatarisirwe nekuda kwehutsi shoma, iyo inonyanya kukosha mune yakakosha backup system system. Iyo inopikisa inoburitsa inobvumira kubatanidzwa nyore neiyo iripo yekutarisa masisitimu, ichipa chaiyo-nguva data iyo inobatsira mukuchengetedza yakaringana mafuta emafuta uye kuderedza nguva.