| Боломжтой байдал: | |
|---|---|
TN-200 олон хоолойт түлшний түвшний мэдрэгч нь генераторуудад ашиглах зориулалттай, түлшний түвшинг нарийн хянах боломжийг олгодог олон талын төхөөрөмж юм. Энэхүү мэдрэгч нь түлшийг хүлээн авах, буцаах нэгдсэн хүчин чадалтай бөгөөд түлшний үр ашигтай эргэлтийг хангаж, түлшний өлсгөлөн, халих зэрэг болзошгүй асуудлаас урьдчилан сэргийлдэг.
Зэвэрдэггүй ган 304 түлшний савны түвшний мэдрэгч нь арилжааны машин, генераторын иж бүрдэл дэх түлшний менежментийг оновчтой болгоход чухал бүрэлдэхүүн хэсэг юм. Энэ нь түлшний түвшинг найдвартай, үнэн зөв, хэмнэлттэй хянах боломжийг олгодог бөгөөд үйл ажиллагааны үр ашгийг дээшлүүлж, зогсолтыг багасгахад тусалдаг.
| загвар # | TN-200 |
| Урт | Толгойн хэсгийн доод хэсгээс ирмэг хүртэл 200мм, 110мм~1500мм-ийг өөрчлөх боломжтой |
| Материал | зэвэрдэггүй ган датчик ба NBR хөвөгч |
| Гаралт | 0-190 Ом эсвэл 240-33 Ом, тохируулах боломжтой |
| Шийдвэр | 21мм нягтрал (өгөгдмөл) |
| Хөвөгч хэмжээ | 35*32 NBR |
| Шатахууны сорох хоолой | φ8мм, 10мм, 12мм нь сонголттой, шүүлтүүрийн нэгж нь сонголттой |
| Шатахууны буцах хоолой | φ8мм, 10мм, 12мм нь сонголттой, уртыг өөрчлөх боломжтой |
| Агааржуулагч | Анхдагчаар φ6мм |
| Кабелийн урт | үндсэн урт нь холбогчгүйгээр 460 мм; уртыг тохируулах боломжтой |
Арилжааны тээврийн хэрэгсэл:
Арилжааны тээврийн хэрэгслийн эсэргүүцэлтэй гаралт бүхий зэвэрдэггүй ган 304 түлшний савны түвшний мэдрэгч нь түлшний түвшинг үнэн зөв, найдвартай хянах боломжийг олгодог. Энэ нь түлшний зарцуулалтыг хянах, дүүргэлтийг үр дүнтэй төлөвлөхөд тусалдаг тул флотын менежментэд маш чухал юм. Мэдрэгчийн бат бөх бүтэц нь хүнд хэцүү замын нөхцөлд бат бөх чанарыг хангаж, эвдрэлийн эрсдлийг бууруулж, ашиглалтын хугацааг уртасгадаг.
Генераторын багц:
Генераторын хувьд энэхүү мэдрэгч нь түлшний түвшинг нарийн хянах замаар тасралтгүй ажиллагааг хангадаг. Энэ нь түлш багатай тул гэнэтийн унтрахаас сэргийлдэг бөгөөд энэ нь чухал нөөц эрчим хүчний системд онцгой ач холбогдолтой юм. Эсэргүүцэх гаралт нь одоо байгаа хяналтын системтэй хялбар нэгтгэх боломжийг олгодог бөгөөд энэ нь түлшний оновчтой түвшинг хадгалах, зогсолтыг багасгахад тусалдаг бодит цагийн өгөгдлийг өгдөг.