TN-200 ብዙሕ ሻምብቆታት ዘለዎ ደረጃ ነዳዲ ዳህሳሲ ኣብ ጀነሬተራት ንኽትጥቀመሉ ዝተዳለወ ብዙሕ ዕዮ ዝዓዪ መሳርሒ ኮይኑ፡ ልክዕ ምክትታል ደረጃ ነዳዲ ይህብ። እዚ ሴንሰር እዚ ዝተዋደደ ናይ ነዳዲ ናይ ምልዓልን ነዳዲ ምምላስን ዓቕሚ ዝተዓጠቐ ኮይኑ፡ ስሉጥ ዑደት ነዳዲ ዘረጋግጽን ከም ጥምየት ነዳዲ ወይ ምፍሳስ ነዳዲ ዝኣመሰሉ ክህልዉ ዝኽእሉ ጉዳያት ዝከላኸልን እዩ።
እቲ ካብ ዘይተበላሸወ ሓጺን ዝተሰርሐ 304 ናይ ነዳዲ ታንኪ ደረጃ ዳህሳሲ ኣብ ንግዳዊ ተሽከርከርትን ጀነሬተራትን ምሕደራ ነዳዲ ንምምሕያሽ ኣገዳሲ ባእታ እዩ። ዘተኣማምን፡ ቅኑዕን ውጽኢታውን ምክትታል ደረጃ ነዳዲ ብምሃብ፡ ብቕዓት ስርሒት ንምዕባይን ናይ ስራሕ ምቁራጽ ግዜ ንምንካይን ይሕግዝ።
| መርኣያ # | ቲኤን-200 |
| ንውሓት | 200 ሚሜ ካብ ታሕቲ ክሳብ ወሰን ርእሲ ኣሃዱ፣ 110mm~1500mm customisable እዩ |
| ናውቲ | ካብ ዘይተበላሸወ ሓጺን ዝተሰርሐ መርማሪን NBR ፍሎትን እዩ። |
| ውጽኢት | 0-190ohm ወይ 240-33ohm, ንዓኻ ዝምጥን |
| መፍትሒ ምሃብ | 21ሚሜ ኣብ ርዝነት (ነባሪ) |
| ፍሎት ዳይመንሽን | 35*32 ኤን.ቢ.ኣር |
| ነዳዲ መምጠጢ ሻምብቆ | φ8mm, 10mm, 12mm ኣማራጺ እዩ፣ ፍልተር ኣሃዱ ኣማራጺ እዩ። |
| ነዳዲ ዝምለስ ሻምብቆ | φ8mm, 10mm, 12mm ኣማራጺ እዩ፣ ንውሓት ንዓኻ ዝምጥን እዩ። |
| መውጽኢ ኣየር | φ6mm ኣብ ነባሪ እዩ። |
| ንውሓት ገመድ | ነባሪ ንውሓት ብዘይ መተሓላለፊ 460mm እዩ፤ ንውሓት ንዓኻ ዝምጥን እዩ። |
ንግዳዊ ተሽከርከርቲ፤
ኣብ ንግዳዊ ተሽከርከርቲ፡ እቲ ካብ ዘይተበላሸወ ሓጺን ዝተሰርሐ 304 ናይ ነዳዲ ታንኪ ደረጃ ዳህሳሲ ምስ ተጻዋርነት ውጽኢት ቅኑዕን ዘተኣማምንን ምክትታል ደረጃ ነዳዲ ይህብ። እዚ ንኣመራርሓ መርከብ ወሳኒ እዩ፣ ምኽንያቱ ንሃልኪ ነዳዲ ኣብ ምክትታልን ዳግመ ምምላእ ብብቕዓት ኣብ ምውጣንን ይሕግዝ። እቲ ድልዱል ህንጸት ናይቲ ሴንሰር ኣብ ተሪር ኩነታት ጽርግያ ጽንዓት ዘረጋግጽ ኮይኑ፡ ንሓደጋ ዕንወት ይንክዮን ዕድመኡ የናውሖን።
ጀነሬተር ሴትስ፤
ንጀነሬተር ሴት እዚ ሴንሰር ደረጃ ነዳዲ ብትኽክል ብምክትታል ቀጻሊ ስራሕ የረጋግጽ። ብሰንኪ ትሑት ነዳዲ ዘይተጸበኻዮ ምዕጻው ይከላኸል፣ እዚ ድማ ብፍላይ ኣብ ወሳኒ ስርዓታት ምትሕብባር ሓይሊ ኣገዳሲ እዩ። እቲ ተጻዋርነት ዘለዎ ውጽኢት ምስ ዝጸንሑ ስርዓታት ምክትታል ብቐሊሉ ንምውህሃድ ዘኽእል ኮይኑ፡ ምቹእ ደረጃ ነዳዲ ኣብ ምዕቃብን ምቁራጽ ግዜ ኣብ ምንካይን ዝሕግዝ ኣብ ሓቀኛ ግዜ ዳታ ይህብ።