| misy: | |
|---|---|
TN-200 multi-sodina haavon'ny sensor dia fitaovana isan-karazany natao ho ampiasaina amin'ny mpamokatra, manome mazava tsara ny haavon'ny solika. Ity sensor ity dia manana fahaiza-miakatra solika sy famerenan-tsolika, miantoka ny fivezivezen'ny solika ary misoroka ny olana mety hitranga toy ny mosary na ny fihoaram-pefy.
Ny sensor haavon'ny tanky vy tsy misy vy 304 dia singa tena ilaina amin'ny fanatsarana ny fitantanana solika amin'ny fiara ara-barotra sy ny milina mpamokatra. Izy io dia manome fanaraha-maso ny haavon'ny solika azo antoka, marina ary mahomby, manampy amin'ny fanatsarana ny fahombiazan'ny fampandehanana sy ny fampihenana ny fotoana fialan-tsasatra.
| modely # | TN-200 |
| NY FAHARETANY | 200mm avy any ambany ka hatrany amin'ny sisin'ny lohany, 110mm ~ 1500mm dia azo zahana |
| KEVITRA | stainless steel probe sy NBR float |
| Output | 0-190ohm na 240-33ohm, azo zahana |
| vahaolana | 21mm amin'ny fanapahan-kevitra (default) |
| refy mitsingevana | 35*32 NBR |
| Sodina fisotron-tsolika | φ8mm, 10mm, 12mm dia tsy voatery, ny sivana dia tsy voatery |
| Sodina fiverenana solika | φ8mm, 10mm, 12mm dia azo atao, ny halavany dia azo zahana |
| rivotra rivotra | φ6mm amin'ny default |
| halavan'ny tariby | Ny halavan'ny default dia 460mm tsy misy mpampitohy; ny halavany dia azo zahana |
Fiara ara-barotra:
Ao amin'ny fiara ara-barotra, ny vy stainless 304 tanky haavon'ny sensor amin'ny fanoherana ny vokatra dia manome marina sy azo antoka ny haavon'ny solika. Tena zava-dehibe amin'ny fitantanana ny fiaramanidina izany, satria manampy amin'ny fanaraha-maso ny fandaniana solika sy ny fandrindrana ny famenoana amin'ny fomba mahomby. Ny fanorenana matanjaka an'ilay sensor dia miantoka ny faharetana amin'ny lalana henjana, mampihena ny mety ho fahasimbana ary manitatra ny androm-piainany.
Generator Sets:
Ho an'ny milina mpamokatra, ity sensor ity dia miantoka ny fampandehanana mitohy amin'ny alàlan'ny fanaraha-maso marina ny haavon'ny solika. Misoroka ny fanakatonana tsy nampoizina noho ny tsy fahampian-tsolika, izay zava-dehibe indrindra amin'ny rafitra famatsiana herinaratra. Ny famoahana resistive dia mamela ny fampidirana mora amin'ny rafitra fanaraha-maso efa misy, manome angon-drakitra amin'ny fotoana tena izy izay manampy amin'ny fitazonana ny haavon'ny solika tsara indrindra sy ny fampihenana ny fotoana fialan-tsasatra.