| ရရှိနိုင်မှု- | |
|---|---|
TN-200 multi-pipe လောင်စာဆီအဆင့်အာရုံခံကိရိယာသည် ဂျင်နရေတာများတွင် အသုံးပြုရန်အတွက် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားသည့် စွယ်စုံသုံးကိရိယာဖြစ်ပြီး တိကျသောလောင်စာဆီအဆင့်ကို စောင့်ကြည့်ပေးသည်။ ဤအာရုံခံကိရိယာသည် ပေါင်းစပ်လောင်စာဆီထုတ်ယူမှုနှင့် လောင်စာဆီပြန်ပေးနိုင်စွမ်းတို့ တပ်ဆင်ထားပြီး၊ ထိရောက်သောလောင်စာဆီလည်ပတ်မှုသေချာစေရန်နှင့် လောင်စာငတ်မွတ်မှု သို့မဟုတ် လျှံလျှံမှုကဲ့သို့သော ဖြစ်ပေါ်လာနိုင်သည့်ပြဿနာများကို ကာကွယ်ပေးသည်။
Stainless Steel 304 ဆီတိုင်ကီအဆင့်အာရုံခံကိရိယာသည် လုပ်ငန်းသုံးကားများနှင့် မီးစက်အစုံများတွင် လောင်စာဆီစီမံခန့်ခွဲမှုကို အကောင်းဆုံးဖြစ်အောင်ပြုလုပ်ရန်အတွက် မရှိမဖြစ်လိုအပ်သောအစိတ်အပိုင်းတစ်ခုဖြစ်သည်။ ၎င်းသည် ယုံကြည်စိတ်ချရသော၊ တိကျပြီး ကုန်ကျစရိတ်သက်သာသော လောင်စာဆီအဆင့် စောင့်ကြည့်ခြင်းကို ပံ့ပိုးပေးကာ လည်ပတ်မှုစွမ်းဆောင်ရည်ကို မြှင့်တင်ရန်နှင့် စက်ရပ်ချိန်ကို လျှော့ချရန် ကူညီပေးသည်။
| မော်ဒယ် # | TN-200 |
| အရှည် | ခေါင်းယူနစ်၏အောက်ခြေမှ 200mm၊ 110mm ~ 1500mm စိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်နိုင်သည် |
| ပစ္စည်း | stainless steel probe နှင့် NBR float |
| အထွက် | 0-190ohm သို့မဟုတ် 240-33ohm၊ စိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်နိုင်သည်။ |
| ဆုံးဖြတ်ချက် | ပုံရိပ်ပြတ်သားမှု 21 မီလီမီတာ (မူလ) |
| Float dimension | 35*32 NBR |
| လောင်စာစုပ်ပိုက် | φ8mm၊ 10mm၊ 12mm သည် ရွေးချယ်နိုင်သည်၊ filter ယူနစ်သည် စိတ်ကြိုက်ရွေးချယ်နိုင်သည်။ |
| ဆီပြန်ပိုက် | φ8mm၊ 10mm၊ 12mm သည် ရွေးချယ်နိုင်သည်၊ အရှည်ကို စိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်နိုင်သည်။ |
| လေဝင်ပေါက် | မူရင်းတွင် φ6mm |
| ကြိုးအရှည် | ပုံသေ အရှည်မှာ ချိတ်ဆက်ကိရိယာမပါဘဲ 460 မီလီမီတာ၊ အရှည်ကို စိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်နိုင်သည်။ |
လုပ်ငန်းသုံးယာဉ်များ-
လုပ်ငန်းသုံးကားများတွင်၊ သံမဏိ 304 ဆီတိုင်ကီအဆင့်အာရုံခံကိရိယာသည် တိကျပြီး ယုံကြည်စိတ်ချရသော လောင်စာဆီအဆင့်ကို စောင့်ကြည့်ပေးပါသည်။ ၎င်းသည် လောင်စာဆီသုံးစွဲမှုကို ခြေရာခံခြင်းနှင့် ပြန်လည်ဖြည့်တင်းခြင်းများကို ထိရောက်စွာစီစဉ်နိုင်သောကြောင့် သင်္ဘောစီမံခန့်ခွဲမှုအတွက် အရေးကြီးပါသည်။ အာရုံခံကိရိယာ၏ ခိုင်ခံ့သောတည်ဆောက်မှုသည် ကြမ်းတမ်းသောလမ်းအခြေအနေများတွင် တာရှည်ခံမှုကိုသေချာစေပြီး ပျက်စီးမှုအန္တရာယ်ကို လျှော့ချပေးပြီး ၎င်း၏သက်တမ်းကို သက်တမ်းတိုးစေသည်။
မီးစက်အစုံများ-
မီးစက်အစုံများအတွက်၊ ဤအာရုံခံကိရိယာသည် လောင်စာဆီပမာဏကို တိကျစွာစောင့်ကြည့်ခြင်းဖြင့် စဉ်ဆက်မပြတ်လည်ပတ်မှုကို သေချာစေသည်။ ၎င်းသည် အရေးကြီးသော အရန်ဓာတ်အားပေးစနစ်များတွင် အထူးအရေးကြီးသည့် လောင်စာဆီနည်းပါးခြင်းကြောင့် မမျှော်လင့်ထားသော ပိတ်သွားခြင်းကို ကာကွယ်ပေးသည်။ ခံနိုင်ရည်ရှိသောအထွက်အားသည် လက်ရှိစောင့်ကြည့်ရေးစနစ်များနှင့် လွယ်ကူစွာပေါင်းစပ်နိုင်စေပြီး အကောင်းဆုံးလောင်စာဆီပမာဏကို ထိန်းသိမ်းရန်နှင့် စက်ရပ်ချိန်ကို လျှော့ချရာတွင် ကူညီပေးသည့် အချိန်နှင့်တစ်ပြေးညီ ဒေတာကို ပံ့ပိုးပေးပါသည်။