| ምህላው፤ | |
|---|---|
እቲ ካብ ዘይተበላሸወ ሓጺን ዝተሰርሐ 304 ናይ ነዳዲ ታንኪ ደረጃ ሴንሰር ምስ 4-20mA ውጽኢት ንንግዳዊ ተሽከርከርትን ጀነሬተር ሴትን ነባሪን ዘተኣማምንን ፍታሕ እዩ። ካብ ልዑል ጽሬት ዘለዎ ስቴንለስ ስቲል 304 ዝተሰርሐ እዚ ሴንሰር ብሉጽ ናይ ምሕራር ተጻዋርነትን ጽንዓትን ስለዘቕርብ፡ ታንክታት ነዳዲ ንዝተፈላለየ ኩነታት ኣየርን ብከላታትን ዝቃልዑሉ ተሪር ከባቢታት ምቹእ ይገብሮ
ልሙድ ምውፋር
• መኽዘን ፔትሮኬሚካል፣ መኽዘናት ነዳዲ፣ ከምኡ’ውን ናይ ሻምብቆታት መዕቆቢ-መሰጋገሪ ነጥብታት
• ማይ-መጽረዪ መጽረዪ፣ ቦርሆል ዒላታት፣ ከምኡ’ውን ሊፍት-ስታሽን ርጥብ ዝበለ ዒላታት
• EMI ከቢድ ኣብ ዝኾነሉ ንጀንሰታትን ናይ ባሕሪ ሪግን ዝኸውን ናይ ናፍታ መዓልቲ-ታንክታት
• ጽሬት ዘለዎ ትራይ-ክላምፕ ፊቲንግ ዘለዎም ናይ መግቢን መስተ ሳይሎታትን
• ተንቀሳቓሲ ትካል (ኤክስካቫተራት፣ ሎኮሞቲቭስ) ብ4–20 mA ኣናሎግ ካርድታት ኣቢሎም PLC ወይ SCADA DCS ዝምገቡ።
| መርኣያ # | S5-200 ዝብል ጽሑፍ ኣሎ። |
| ንውሓት | 200mm ካብ ታሕቲ ክሳብ ወሰን ርእሲ ኣሃዱ, 110mm ~ 3000mm ንዓኻ ዝምጥን እዩ። |
| ናውቲ | ካብ ዘይተበላሸወ ሓጺን ዝተሰርሐ መርማሪን NBR ፍሎትን እዩ። |
| ውጽኢት | 4-20mA ዝበጽሕ እዩ። |
| መፍትሒ ምሃብ | 21ሚሜ ኣብ ርዝነት (ነባሪ) |
| ፍሎት ዳይመንሽን | 35*32 ኤን.ቢ.ኣር |
| ምትካል | SAE-5 ቀዳድ ፍላንጅ |
| ንውሓት ገመድ | ነባሪ ንውሓት 460mm ብዘይ መተሓላለፊ እዩ፤ ንውሓት ንዓኻ ዝምጥን እዩ። |