| Razpoložljivost: | |
|---|---|
Senzor nivoja goriva v rezervoarju iz nerjavečega jekla 304 z izhodom 4–20 mA je trajna in zanesljiva rešitev za gospodarska vozila in generatorske sklope. Ta senzor, izdelan iz visokokakovostnega nerjavečega jekla 304, nudi odlično odpornost proti koroziji in vzdržljivost, zaradi česar je idealen za težka okolja, kjer so rezervoarji za gorivo izpostavljeni različnim vremenskim razmeram in onesnaževalcem
Tipične uporabe
• Petrokemični skladiščni rezervoarji, skladišča goriva in skrbniško-pretočna mesta cevovodov
• Čistilniki vode, vrtine in mokri vodnjaki dvižnih postaj
• Dizelski dnevni rezervoarji za generatorje in naprav na morju, kjer je EMI resen
• Silosi za hrano in pijačo s higieničnimi nastavki s tremi sponkami
• Mobilna naprava (bagri, lokomotive) napajanje PLC ali SCADA DCS prek analognih kartic 4–20 mA
| model # | S5-200 |
| Dolžina | 200 mm od dna do roba glavne enote, 110 mm ~ 3000 mm je nastavljivo |
| Material | sonda iz nerjavečega jekla in NBR plovec |
| Izhod | 4-20mA |
| Resolucija | 21 mm v ločljivosti (privzeto) |
| Plovna dimenzija | 35*32 NBR |
| Montaža | Prirobnica z luknjami SAE-5 |
| Dolžina kabla | privzeta dolžina je 460 mm brez priključka; dolžina je prilagodljiva |