| Eskuragarritasuna: | |
|---|---|
4-20mA irteera duen altzairu herdoilgaitzezko 304 erregai deposituaren sentsorea irtenbide iraunkor eta fidagarria da ibilgailu komertzialen eta sorgailuentzako. Kalitate handiko 304 altzairu herdoilgaitzez egina, sentsore honek korrosioarekiko erresistentzia eta iraunkortasun bikaina eskaintzen du, erregai-tangak hainbat eguraldi-baldintza eta kutsatzaileen eraginpean dauden ingurune gogorretan aproposa da.
Inplementazio tipikoak
• Biltegiratze petrokimikoak, erregai-biltegiak eta hodiak zaintzeko-transferentzia-puntuak
• Ura tratatzeko argizagailuak, zundaketa-putzuak eta igogailu-estazioko putzu hezeak
• EMI larria den itsasontzietan eta itsasontzietan diesel eguneko deposituak
• Elikagaien eta edarien siloak hiru-clamp higienikoekin
(tri-clamp-ak) eta PLC-eskaingailuak. 4–20 mA txartel analogikoen bidez
| eredua # | S5-200 |
| Luzera | Buruko unitatearen behetik ertzera 200 mm, 110 mm ~ 3000 mm pertsonalizagarria da |
| Materiala | altzairu herdoilgaitzezko zunda eta NBR flotagailua |
| Irteera | 4-20mA |
| Ebazpena | 21 mm-ko bereizmena (lehenetsia) |
| Flotatzailearen dimentsioa | 35*32 NBR |
| Muntaketa | SAE-5 zuloko brida |
| Kablearen luzera | lehenetsitako luzera 460 mm da konektorerik gabe; luzera pertsonalizagarria da |