| Мавҷудият: | |
|---|---|
Сенсори сатҳи силсилаи S5 баромади 4-20mA-ро таъмин мекунад, ки бо системаҳои мавҷудаи генератор ба таври бефосила муттаҳид мешавад, то маълумоти дақиқи сатҳи сӯзишворӣ расонад. Он як механизми шинокунанда дорад, ки бо сатҳи сӯзишворӣ танзим карда, андозагирии доимӣ ва боэътимодро таъмин мекунад. Насбкунӣ осон аст, бо истифода аз фланеци сӯрохии SAE-5, ки аз болои зарф васл карда шудааст.
| модел # | S5-350 |
| Дарозӣ | 350мм аз поён то канори воҳиди сар, 110мм~3000мм танзимшаванда аст |
| Материал | зонд аз пӯлоди зангногир ва шино NBR |
| Натиҷа | 4-20мА |
| Резолюция | 21мм дар ҳалли (пешфарз) |
| Андозаи шинокунанда | 35*32 НБР |
| Монтаж | Фланеци сӯрохи SAE-5 |
| Дарозии кабел | дарозии пешфарз 460mm бе пайвасткунаки аст; дарозии танзимшаванда аст |
Насб кардани сенсори сатҳ якчанд қадамҳои асосиро дар бар мегирад:
Ҷойгоҳи дурусти насбро интихоб кунед:
Барои сенсор ҷои мувофиқеро интихоб кунед, ки он метавонад сатҳи обро дақиқ чен кунад ва аз монеаҳо канорагирӣ кунад.
Сайтро омода кунед:
Майдони насбкуниро тоза кунед, то мувофиқати бехатарро таъмин кунед ва дахолатро пешгирӣ кунед.
Сенсорро насб кунед:
Барои бехатар васл кардани сенсор, дастурҳои истеҳсолкунандаро зина ба зина иҷро кунед. Боварӣ ҳосил кунед, ки он мувофиқи зарфи пешакӣ муайяншудаи EMPTY ва FULL кор мекунад.
Пайваст кардани ноқилҳо:
Бо риояи стандартҳои бехатарӣ сенсорро ба системаи таъминоти барқ ва идоракунӣ дуруст пайваст кунед. Агар лозим бошад, мо метавонем пайвасткунаки ҳамгирошударо дар тарҳрезӣ гузорем.
Санҷидани сенсор:
Пас аз насб, сенсорро санҷед, то тафтиш кунед ва боварӣ ҳосил кунед, ки он ба тағирёбии сатҳи об дуруст ҷавоб медиҳад.
Нигоҳдории мунтазам:
Реҷаи тафтиш ва нигоҳдории сенсорро барои фаъолияти оптималии давра ба давра муқаррар кунед, ба монанди санҷиши визуалӣ ва тозакунӣ.
Саволҳои зиёд такрормешуда
Саволи 1: Сенсори сатҳи моеъ чист ва он чӣ гуна кор мекунад?
A1: Сенсори сатҳи моеъ дастгоҳест, ки барои муайян ва чен кардани сатҳи моеъ дар зарф ё контейнер истифода мешавад. Он вақте кор мекунад, ки шинокунандае, ки бо сатҳи моеъ боло меравад ё паст мешавад ва сигнали барқии пайвастаро ба ченаки дисплей мебарорад.
Саволи 2: Чӣ тавр ман сенсори дурусти сатҳи моеъро барои барномаам интихоб мекунам?
A1: Барои интихоби дурусти сенсори сатҳи моеъ, омилҳоро ба монанди навъи моеъ (масалан, зангзананда, нӯшиданӣ), дақиқии ченаки дилхоҳ, андоза ва шакли зарф ва талаботи насбро баррасӣ кунед. Лутфан барои маълумоти муфассал дар тамос шавед.