| Disponibbiltà: | |
|---|---|
Is-senser tal-livell tas-serje S5 jipprovdi output ta '4-20mA, jintegra bla xkiel ma' sistemi ta 'ġeneratur eżistenti biex iwassal dejta preċiża dwar il-livell tal-fjuwil. Għandu mekkaniżmu float li jaġġusta mal-livell tal-fjuwil, u jiżgura kejl kontinwu u affidabbli. L-installazzjoni hija sempliċi, billi tuża flanġ tat-toqba SAE-5 immuntat minn fuq tat-tank.
| mudell # | S5-350 |
| Tul | 350mm mill-qiegħ sat-tarf tal-unità tar-ras, 110mm ~ 3000mm huwa customizable |
| Materjal | sonda tal-istainless steel u float NBR |
| Output | 4-20mA |
| Riżoluzzjoni | 21mm fir-riżoluzzjoni (default) |
| Dimensjoni tal-float | 35 * 32 NBR |
| Immuntar | Flanġ tat-toqba SAE-5 |
| Tul tal-kejbil | tul default huwa 460mm mingħajr konnettur; it-tul huwa customizable |
L-installazzjoni ta’ sensorju tal-livell tinvolvi diversi passi ewlenin:
Agħżel il-post tal-immuntar xieraq:
Agħżel post xieraq għas-sensor fejn jista 'jkejjel b'mod preċiż il-livell tal-ilma, filwaqt li tevita l-ostruzzjonijiet.
Ipprepara s-Sit:
Naddaf iż-żona ta 'installazzjoni biex tiżgura waħħal is sikur u tevita interferenza.
Immonta s-Sensor:
Segwi l-linji gwida tal-manifattur pass pass biex twaħħal is-sensor b'mod sikur. Kun żgur li jaħdem f'konsistenza mat-tank definiti minn qabel VAJT u SĦIĦ.
Qabbad il-Wiring:
Qabbad sew is-sensor mas-sistema tal-provvista tal-enerġija u l-kontroll, billi żżomm mal-istandards tas-sikurezza. Nistgħu npoġġu konnettur integrat fid-disinn jekk meħtieġ.
Ittestja s-Sensor:
Wara l-installazzjoni, ittestja s-sensor biex tivverifika u tiżgura li jirrispondi b'mod korrett għall-bidliet fil-livell tal-ilma.
Manutenzjoni regolari:
Stabbilixxi rutina biex tiċċekkja u żżomm is-senser għall-aħjar prestazzjoni perjodikament, bħal spezzjoni viżwali u tindif.
FAQ
Q1: X'inhu sensor tal-livell tal-likwidu u kif jaħdem?
A1: Sensor tal-livell tal-likwidu huwa mezz użat biex jiskopri u jkejjel il-livell ta 'likwidu f'tank jew kontenitur. Jaħdem meta galleġġjant li jżomm f'wiċċ l-ilma li jogħla jew jaqa 'mal-livell tal-likwidu, joħroġ sinjal elettriku kontinwu lill-kejl tal-wiri.
Q2: Kif nagħżel is-sensor tal-livell tal-likwidu t-tajjeb għall-applikazzjoni tiegħi?
A1: Biex tagħżel is-senser tal-livell tal-likwidu t-tajjeb, ikkunsidra fatturi bħat-tip ta 'likwidu (eż., korrużiv, li jista' jixorbu), l-eżattezza tal-kejl mixtieqa, id-daqs u l-għamla tat-tank, u r-rekwiżiti tal-installazzjoni. Jekk jogħġbok ikkuntattja għal informazzjoni dettaljata.