| Nusiwo li: | |
|---|---|
S5 series level sensor naa 4-20mA ƒe dodo, seamlessly ɖekawɔwɔ kple generator ɖoɖo siwo li xoxo be woatsɔ ami ƒe dzidzenu ŋuti nyatakaka siwo sɔ pɛpɛpɛ ana. Mɔ̃ aɖe si le tsia dzi si trɔna ɖe mɔ̃memi ƒe agbɔsɔsɔme nu, si wɔnɛ be wodzidzea nu ɣesiaɣi eye woate ŋu aka ɖe edzi. Eɖoɖo le bɔbɔe, wozãa SAE-5 do ƒe flange si wotu tso tsigoa tame.
| kpɔɖeŋu # | S5-350 ƒe agbalẽ |
| Didime | 350mm tso ete vaseɖe ta unit ƒe nugbɔ, 110mm ~ 3000mm nye customizable |
| Nu | gakpo si mexɔ dzo o ƒe numekuku kple NBR tsia dzi |
| Nusiwo dona tso eme | 4-20mA ƒe didime |
| Nuɖoɖo | 21mm le vovototodedeameme (si woɖo ɖi) . |
| Float ƒe didime | 35*32 NBR ƒe xexlẽme |
| Toɖoɖo | SAE-5 do ƒe flange |
| Kaƒomɔ̃ ƒe didime | didime gbãtɔ nye 460mm kadodo manɔmee; didime nye nusi woate ŋu atrɔ asi le |
Level sensor dede eme lɔ afɔɖeɖe vevi geɖe ɖe eme:
Tia Teƒe si sɔ si woatsɔ aɖoe:
Tia teƒe si sɔ na sensor la afisi wòate ŋu adzidze tsi ƒe kɔkɔme pɛpɛpɛ, eye wòaƒo asa na mɔxenuwo.
Dzra Nyatakakadzraɖoƒea Ðo:
Klɔ teƒe si woɖoe ɖo be nàkpɔ egbɔ be esɔ nyuie eye nàxe mɔ ɖe nusiwo ado kplamatse wo nu.
Do Sensor la ɖe edzi:
Wɔ ɖe adzɔnuwɔƒea ƒe mɔfiamewo dzi afɔɖeɖe ɖesiaɖe be nàtsɔ sensor la aɖo dedie.Kpɔ egbɔ be ewɔa dɔ le ɖekawɔwɔ me kple aʋawɔʋu si woɖo do ŋgɔ ƒe EMPTY kple FULL.
Do ka kple Wiring:
Do sensor la ɖe elektrikŋusẽnamɔ̃ kple edzikpɔkpɔ ƒe ɖoɖoa ŋu nyuie, eye nàwɔ ɖe dedienɔnɔ ƒe dzidzenuwo dzi. Míate ŋu atsɔ integrated connector ade design me ne ehiã.
Do Sensor la kpɔ:
Le eɖoɖo vɔ megbe la, do sensor la kpɔ be nàkpɔe&ka ɖe edzi be ewɔa nu nyuie ɖe tsi ƒe kɔkɔme ƒe tɔtrɔwo ŋu.
Dzadzraɖo Edziedzi:
Ðo ɖoɖowɔɖi aɖe si dzi nàto alé ŋku ɖe sensor la ŋu ahalé be nɛ be wòawɔ dɔ nyuie wu ɣeaɖewoɣi, abe ŋkuléle ɖe eŋu kple eŋu kɔklɔ ene.
Nyabiasewo ƒe Nyabiasewo
Q1: Nukae nye liquid level sensor eye aleke wòwɔa dɔe?
A1: Tsi ƒe agbɔsɔsɔmedzidzenu nye mɔ̃ si wozãna tsɔ dea dzesi tsi si le tsigoe alo nugoe me hedzidzea eƒe agbɔsɔsɔme. Ewɔa dɔ ne tsi si le tsia dzi si le dzi yim alo ɖiɖi kple tsi ƒe sesẽme, si naa elektrikŋusẽ ƒe dzesi si yia edzi ɖaa yia nukpɔkpɔdzidzenu la gbɔ.
Q2: Aleke mawɔ atia tsi ƒe agbɔsɔsɔme ƒe sensor nyuitɔ na nye dɔwɔwɔ?
A1: Be nàtia tsi ƒe agbɔsɔsɔmedzidzenu nyuitɔ la, bu nusiwo nye tsi ƒomevi (le kpɔɖeŋu me, esi gblẽa nu, si woate ŋu ano), dzidzedze ƒe nyateƒetoto si nèdi, tsigoe ƒe lolome kple nɔnɔme, kple nusiwo hiã le eɖoɖo me ŋu kpɔ. Taflatse te ɖe eŋu hena nyatakaka tsitotsito.