| شتون: | |
|---|---|
د S5 لړۍ کچه سینسر د 4-20mA محصول چمتو کوي، په بې ساري ډول د موجوده جنراتور سیسټمونو سره یوځای کول ترڅو دقیق د تیلو کچې ډاټا وړاندې کړي. دا د فلوټ میکانیزم ځانګړتیاوې لري چې د تیلو د کچې سره سمون لري، دوامداره او د اعتبار وړ اندازه کول یقیني کوي. نصب کول مستقیم دي، د SAE-5 سوري فلینج په کارولو سره چې د ټانک له پورتنۍ برخې څخه ایښودل شوي.
| ماډل # | S5-350 |
| اوږدوالی | 350mm له ښکته څخه د سر واحد څنډې ته، 110mm ~ 3000mm د دودیز وړ دی |
| مواد | د سټینلیس سټیل تحقیقات او د NBR فلوټ |
| محصول | 4-20mA |
| قرارداد | په ریزولوشن کې 21mm (ډیفالټ) |
| د فلوټ ابعاد | 35*32 NBR |
| پورته کول | SAE-5 سوراخ flange |
| د کیبل اوږدوالی | ډیفالټ اوږدوالی 460mm دی پرته له نښلونکي؛ اوږدوالی د تنظیم وړ دی |
د لیول سینسر نصب کول څو کلیدي مرحلې لري:
د نصب کولو مناسب ځای غوره کړئ:
د سینسر لپاره یو مناسب ځای غوره کړئ چیرې چې دا کولی شي د اوبو کچه په سمه توګه اندازه کړي، د خنډونو څخه مخنیوی وکړي.
سایټ چمتو کړئ:
د نصب کولو ساحه پاکه کړئ ترڅو خوندي فټ ډاډ ترلاسه کړئ او د مداخلې مخه ونیسئ.
سینسر نصب کړئ:
د سینسر د خوندي کولو لپاره ګام په ګام د جوړونکي لارښوونې تعقیب کړئ. ډاډ ترلاسه کړئ چې دا د مخکې ټاکل شوي ټانک EMPTY او بشپړ سره په مطابقت کې کار کوي.
د تار نښلول:
سینسر په سمه توګه د بریښنا رسولو او کنټرول سیسټم سره وصل کړئ، د خوندیتوب معیارونو سره سم. موږ کولی شو مدغم نښلونکی په ډیزاین کې واچوو که اړتیا وي.
د سینسر ازموینه:
د نصبولو وروسته، سینسر معاینه کړئ ترڅو وګورئ او ډاډ ترلاسه کړئ چې دا د اوبو د کچې بدلونونو ته سم ځواب ورکوي.
منظم ساتنه:
د وخت په وخت د غوره فعالیت لپاره سینسر چیک او ساتلو لپاره یو معمول رامینځته کړئ ، لکه لید معاینه او پاکول.
FAQ
Q1: د مایع کچه سینسر څه شی دی او دا څنګه کار کوي؟
A1: د مایع سطح سینسر هغه وسیله ده چې په ټانک یا کانټینر کې د مایع کچه کشف او اندازه کولو لپاره کارول کیږي. دا کار کوي کله چې یو بوینټ فلوټ چې د مایع کچې سره لوړیږي یا راټیټیږي ، د ښودنې ګیج ته دوامداره بریښنایی سیګنال تولیدوي.
Q2: زه څنګه کولی شم د خپل غوښتنلیک لپاره د مایع کچه صحیح سینسر غوره کړم؟
A1: د صحیح مایع سطح سینسر غوره کولو لپاره، فکتورونه په پام کې ونیسئ لکه د مایع ډول (د بیلګې په توګه، د څښلو وړ، د څښلو وړ)، د مطلوب اندازه کولو دقیقیت، د ټانک اندازه او شکل، او د نصب کولو اړتیاوې. مهرباني وکړئ د تفصيلي معلوماتو لپاره اړیکه ونیسئ.