| شتون: | |
|---|---|
د S5 کورنۍ د سونګ کچې سینسر یو څو اړخیزه وسیله ده چې د جنراتور موټرو او سمندري صنعت کې د کارولو لپاره ډیزاین شوې، د تیلو دقیقه کچه څارنه چمتو کوي. د پریمیم 304 سټینلیس فولادو څخه جوړ شوی ، دا د پام وړ سنکنرن مقاومت او دوام لري. دا د دې توان ورکوي چې د سختو شرایطو سره مقاومت وکړي، که دا خورا سخته هوا وي یا د ککړتیاو سره مخ کیږي. دا په اسانۍ سره د SAE - 5 سوراخ فلانج له لارې نصب شوی.
| ماډل # | S5-250 |
| اوږدوالی | 250mm له ښکته څخه د سر واحد څنډې ته، 110mm ~ 3000mm د دودیز وړ دی |
| مواد | د سټینلیس سټیل تحقیقات او د NBR فلوټ |
| محصول | 4-20mA |
| قرارداد | په ریزولوشن کې 21mm (ډیفالټ) |
| د فلوټ ابعاد | 35*32 NBR |
| پورته کول | SAE-5 سوراخ flange |
| د کیبل اوږدوالی | ډیفالټ اوږدوالی 460mm دی پرته له نښلونکي؛ اوږدوالی د تنظیم وړ دی |