| Prieinamumas: | |
|---|---|
S5 serijos lygio jutiklis suteikia 4–20 mA išvestį, sklandžiai integruojantis su esamomis generatorių sistemomis, kad būtų galima pateikti tikslius degalų lygio duomenis. Jame yra plūdinis mechanizmas, reguliuojantis degalų lygį, užtikrinant nuolatinius ir patikimus matavimus. Montavimas yra nesudėtingas, naudojant SAE-5 skylės flanšą, sumontuotą nuo bako viršaus.
| modelis Nr. | S5-350 |
| Ilgis | 350 mm nuo apačios iki galvos bloko krašto, 110 mm ~ 3000 mm galima pritaikyti |
| Medžiaga | nerūdijančio plieno zondas ir NBR plūdė |
| Išvestis | 4-20mA |
| Rezoliucija | 21 mm skiriamoji geba (numatytasis) |
| Plūdės matmuo | 35*32 NBR |
| Montavimas | SAE-5 skylių flanšas |
| Kabelio ilgis | numatytasis ilgis yra 460 mm be jungties; ilgis reguliuojamas |
Lygio jutiklio montavimas apima kelis pagrindinius veiksmus:
Pasirinkite tinkamą montavimo vietą:
Pasirinkite tinkamą jutiklio vietą, kurioje jis galėtų tiksliai išmatuoti vandens lygį, išvengiant kliūčių.
Paruoškite svetainę:
Išvalykite montavimo vietą, kad užtikrintumėte patikimą prigludimą ir išvengtumėte trukdžių.
Sumontuokite jutiklį:
Laikykitės gamintojo nurodymų žingsnis po žingsnio, kad saugiai pritvirtintumėte jutiklį. Įsitikinkite, kad jis veikia pagal iš anksto nustatytą bako padėtį EMPTY ir FULL.
Prijunkite laidus:
Tinkamai prijunkite jutiklį prie maitinimo ir valdymo sistemos, laikydamiesi saugos standartų. Jei reikia, į dizainą galime įdėti integruotą jungtį.
Išbandykite jutiklį:
Įdiegę patikrinkite jutiklį, kad įsitikintumėte, jog jis tinkamai reaguoja į vandens lygio pokyčius.
Reguliari priežiūra:
Nustatykite įprastą jutiklį periodiškai tikrinti ir prižiūrėti, kad jis veiktų optimaliai, pvz., vizualiai apžiūrėti ir valyti.
DUK
1 klausimas: kas yra skysčio lygio jutiklis ir kaip jis veikia?
A1: Skysčio lygio jutiklis yra įtaisas, naudojamas skysčio lygiui rezervuare ar talpykloje aptikti ir matuoti. Jis veikia, kai plūduriuojanti plūdė pakyla arba nukrenta kartu su skysčio lygiu, išvesdama nuolatinį elektrinį signalą į ekrano matuoklį.
2 klausimas: kaip pasirinkti tinkamą skysčio lygio jutiklį savo programai?
A1: Norėdami pasirinkti tinkamą skysčio lygio jutiklį, atsižvelkite į tokius veiksnius kaip skysčio tipas (pvz., ėsdinantis, tinkamas gerti), norimą matavimo tikslumą, bako dydį ir formą bei įrengimo reikalavimus. Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis.