| Даступнасць: | |
|---|---|
Датчык узроўню серыі S5 забяспечвае выхад 4-20 мА, плаўна інтэгруючыся з існуючымі сістэмамі генератара для атрымання дакладных даных аб узроўні паліва. Ён мае паплавковы механізм, які рэгулюецца ў залежнасці ад узроўню паліва, забяспечваючы бесперапынныя і надзейныя вымярэнні. Ўстаноўка простая з выкарыстаннем фланца з адтулінай SAE-5, усталяванага ў верхняй частцы бака.
| мадэль # | С5-350 |
| Даўжыня | 350 мм ад дна да краю галаўнога блока, 110 мм ~ 3000 мм можна наладзіць |
| Матэрыял | зонд з нержавеючай сталі і паплавок NBR |
| Выхад | 4-20 мА |
| дазвол | Раздзяленне 21 мм (па змаўчанні) |
| Вымярэнне паплаўка | 35*32 NBR |
| Мантаж | Фланец з адтулінай SAE-5 |
| Даўжыня кабеля | даўжыня па змаўчанні 460 мм без раздыма; даўжыня наладжваецца |
Ўстаноўка датчыка ўзроўню ўключае ў сябе некалькі ключавых этапаў:
Выберыце правільнае месца мацавання:
Выберыце адпаведнае месца для датчыка, дзе ён можа дакладна вымяраць узровень вады, пазбягаючы перашкод.
Падрыхтуйце сайт:
Ачысціце месца ўстаноўкі, каб забяспечыць надзейную фіксацыю і прадухіліць перашкоды.
Устанавіце датчык:
Выконвайце інструкцыі вытворцы крок за крокам, каб надзейна замацаваць датчык. Пераканайцеся, што ён працуе ў адпаведнасці з папярэдне вызначанымі ПУСТЫМ і ПОЎНЫМ рэзервуарам.
Падключэнне правадоў:
Правільна падключыце датчык да сістэмы харчавання і кіравання, прытрымліваючыся стандартаў бяспекі. Пры неабходнасці мы маглі б уключыць у дызайн інтэграваны раз'ём.
Праверце датчык:
Пасля ўстаноўкі праверце датчык, каб праверыць і пераканацца, што ён правільна рэагуе на змены ўзроўню вады.
Рэгулярнае тэхнічнае абслугоўванне:
Стварыце працэдуру перыядычнай праверкі і абслугоўвання датчыка для аптымальнай працы, напрыклад, візуальны агляд і ачыстку.
FAQ
Q1: Што такое датчык ўзроўню вадкасці і як ён працуе?
A1: Датчык узроўню вадкасці - гэта прылада, якая выкарыстоўваецца для выяўлення і вымярэння ўзроўню вадкасці ў баку або кантэйнеры. Ён працуе, калі плавучы паплавок падымаецца або апускаецца разам з узроўнем вадкасці, выдаючы бесперапынны электрычны сігнал на манометр.
Q2: Як мне выбраць правільны датчык узроўню вадкасці для майго прымянення?
A1: Каб выбраць правільны датчык узроўню вадкасці, улічвайце такія фактары, як тып вадкасці (напрыклад, агрэсіўная, прыдатная для піцця), жаданую дакладнасць вымярэнняў, памер і форму рэзервуара, а таксама патрабаванні да ўстаноўкі. Калі ласка, звяжыцеся з намі для атрымання падрабязнай інфармацыі.