| Nnweta: | |
|---|---|
Ihe mmetụta S5 usoro ihe mmetụta na-enye mmepụta 4-20mA, na-ejikọta ya na sistemụ generator dị ugbu a iji wepụta data ọkwa mmanụ ziri ezi. Ọ na-egosipụta usoro ịse n'elu mmiri nke na-edozi ọkwa mmanụ ọkụ, na-eme ka nha na-aga n'ihu na nke a pụrụ ịdabere na ya. Nrụnye kwụ ọtọ, na-eji oghere SAE-5 nke etinyere n'elu tank.
| ihe nlereanya # | S5-350 |
| Ogologo | 350mm si na ala na nsọtụ nke isi unit, 110mm ~ 3000mm bụ customizable |
| Ihe onwunwe | igwe anaghị agba nchara nyocha na NBR sere n'elu |
| Mpụta | 4-20mA |
| Mkpebi | 21mm na mkpebi (nke ndabara) |
| Ogo n'elu mmiri | 35*32 NBR |
| Ịkwanye | SAE-5 oghere flange |
| Ogologo eriri USB | ogologo ndabara bụ 460mm na-enweghị njikọ; ogologo bụ customizable |
Ịwụnye ihe mmetụta larịị gụnyere ọtụtụ isi usoro:
Họrọ ebe mgbago kwesịrị ekwesị:
Họrọ ebe kwesịrị ekwesị maka ihe mmetụta ebe ọ nwere ike ịlele ọkwa mmiri nke ọma, na-ezere ihe mgbochi.
Kwadebe saịtị ahụ:
Hichaa ebe nrụnye iji hụ na ọ dabara adaba ma gbochie nnyonye anya.
Ugwu ihe mmetụta:
Soro ntuziaka onye nrụpụta site n'usoro iji bulie ihe mmetụta ahụ n'enweghị ntụkwasị obi. Gbaa mbọ hụ na ọ na-arụ ọrụ kwekọrọ na EMPTY na-ebu ụzọ kọwaa tankị na FULL.
Jikọọ Wiring:
Jikọọ ihe mmetụta nke ọma na sistemu ọkụ na njikwa, na-agbaso ụkpụrụ nchekwa. Anyị nwere ike itinye njikọ agbakwunyere na imewe ma ọ bụrụ na achọrọ ya.
Nwalee ihe mmetụta:
Mgbe echichi gasịrị, nwalee ihe mmetụta iji lelee & hụ na ọ zara nke ọma na mgbanwe ọkwa mmiri.
Nlekọta oge niile:
Mepụta usoro iji lelee na idobe ihe mmetụta maka ịrụ ọrụ kachasị mma kwa oge, dị ka nlele anya na ịsacha.
FAQ
Q1: Gịnị bụ ihe mmetụta ọkwa mmiri mmiri na olee otu o si arụ ọrụ?
A1: Ihe mmetụta ọkwa mmiri mmiri bụ ngwaọrụ eji achọpụta ma tụọ ọkwa nke mmiri mmiri na tank ma ọ bụ akpa. Ọ na-arụ ọrụ mgbe ụgbọ mmiri na-ese n'elu mmiri na-ebili ma ọ bụ daa na ọkwa mmiri mmiri, na-ewepụta akara eletrik na-aga n'ihu na nlele ngosi.
Q2: Kedu ka m ga-esi họrọ ihe mmetụta ọkwa mmiri ziri ezi maka ngwa m?
A1: Iji họrọ ihe mmetụta dị mma nke mmiri mmiri, tụlee ihe ndị dị ka ụdị mmiri mmiri (dịka ọmụmaatụ, corrosive, drinkable), nha nha chọrọ, nha na ọdịdị nke tank, yana ihe nrụnye chọrọ. Biko kpọtụrụ maka ozi zuru ezu.